Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След разпадането на СССР в Америка рязко се понижило количеството на враговете. Във връзка с това Пентагонът взел решение да направи съкращения. Най-трудно било, да определят, каква пенсия да дадат на хората. След дълги обсъждания взели решение: всеки да укаже някакво разстояние между части от тялото (във футове) и според него да се определя пенсията. Влиза първият генерал: - Премерете ме от главата до петите! Мерят го - 6 фута. Дали му 60 хиляди долара пенсия. Влиза вторият генерал (малко по-умен): - Мерете ме от върха на пръстите на краката до върха на пръстите на ръцете! Мерят го - 8 фута. Дали му пенсия 80 хиляди долара. Влиза третият генерал: - Мерете ме от оная работа до топките! Всички започват да се смеят, но все пак законът си е закон. Идва доктора с рулетката, сваля панталона на генерала, тръгва да мери и изведнъж пита: - А, ама къде са топките?! - Във Виетнам! - невъзмутимо отговаря генералът.
Военни 4,477 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Отвлякоха циганка за бяла робиня!" Заглавие във вестник Един престъпник обещал на адвоката си: - Ако успеете да ме спасите с присъда от десет години, ще ви дам 4 милиона! Подсъдимият наистина бил осъден на 10 години. След като прибрал парите, адвокатът въздъхнал: - Ако знаете, колко трудно ми беше да изпълня желанието ви. Съдията искаше да ви осъди на три... Някои момичета искат всичко и веднага. Например, тя те вижда в icq-то, а точно в този момент си до кухнята да си направиш кафенце. След няколко минутно отсъствие четеш следните съобщения: 1. Здрасти! 2. Чук-Чук. 3. Къде си? 4. Не искаш ли да говориш с мен? 5. Ама, че си невъзпитан. 6. Така ли ще мълчиш? 7. Гадняр.. 8. Както искаш де... 9. Казваха ми, че си безчувствен тъпак, но аз не вярвах. 10. Въобще всички мъже са тъпаци. Ще отида в Мими да се напия. 11. Когато четеш това, вече няма да съм сред живите... 12. Какво? Не ти ли пука дали ще съм сред живите?!? 13. Не, а? Нащастник такъв!! 14. Да не съм в игнора? 15. Ехо, има ли някой тук? Здрасти! Чук-чук. Не искаш ли да си говорим? Един пациент уплашено пита лекаря преди операция: - Докторе, сигурен ли сте, че след операцията ще оживея? - Разбира се правил съм 117 операции преди тази... Нали все някоя трябва да е успешна... - Ммм, Иванчо много хубав тен имаш! - Ами на морето се печах на нудистки плаж и целият съм такъв! - Ами що имаш бели кръгове около очите? - А кръговете ли, те ми са от бинокъла..