Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един ден, човек от комисията по освобощаването на луди отива да провери дали вече има някой който да се е оправил и да го освободи.Отива той и какво да види?Всичките висят по пердетата и пита пазача: -Какво става тука? Той му отговаря: -Ами всичките се мислят за листа.За да ви докажа гледайте! И пазачът започнал да пее: -Есен настана и листата почнаха да падат… И тъкмо започнал и всички изпопадали само двама още стояли.Попитал човека от комисиата: -Абе вие защо още стоите? А те му отговорили: -Ами ние сме иглолистни!
Луди 4,704 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се мъж от командиронка и разбирасе жена му била с любовника. Естествено той е на терасата и се моли като гледа към небето: -Ех сега ако бях мушица щях да излетя и да се измъкна..... -Дръпни си пениса-се чува глас.. Дръпнал си човека пениса и се превърнал в мушица. -Ех сега да имах крилца и да излетя долу на улицата... -Дръпни си пениса-се чува глас.... Дръпнал си пак човека пениса и му пораснали крилца и се озовал на улицата -Ех сега да можех пак да се превърна в човек... Започнал да си дърпа пениса:дърпал един път-нищо,дърпал-втори път -нищо,дръпнал няколко пъти...... и изведнъж някой го бута и му казва: -Ей,колега не стига ,че спите на лекцията ами и онанирате.... Когато гигантите отминат се надигат лилипутите. Иван Вазов Щирлиц се разхожда бавно по улиците на Берлин, доволен от успешното си внедряване в SS. Но нещичко в него все пак издава съветския разузнавач - ту звездата на будьоновката, ту папиросата "Казбек" в ъгълчето на устата, ту парашутът, който влачи след себе си … Иванчо и Марийка отиват на плаж.Марийка пита Иванчо: -Иванчо,какво е това в гащите ти? -Щъркел-че-отговаря Иванчо. Марийка се прибира вкъщи.Майка и я пита: -Марийке,как беше на плажа с Иванчо? -Ами добре.Иванчо ми даде да си поиграя с неговото Щъркел-че,то ме наплю и аз му счупих яйцата. - Марийке, много те обичам! Омъжи се за мен. - А с мама разговаря ли? - Разговарях, но въпреки това продължавам да те обичам.