Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един ден, човек от комисията по освобощаването на луди отива да провери дали вече има някой който да се е оправил и да го освободи.Отива той и какво да види?Всичките висят по пердетата и пита пазача: -Какво става тука? Той му отговаря: -Ами всичките се мислят за листа.За да ви докажа гледайте! И пазачът започнал да пее: -Есен настана и листата почнаха да падат… И тъкмо започнал и всички изпопадали само двама още стояли.Попитал човека от комисиата: -Абе вие защо още стоите? А те му отговорили: -Ами ние сме иглолистни!
Луди 4,703 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент с обгорени уши отива при лекар. - Но какво се е случило? - види се лекарят. - Гледах по телевизията мач, а жена ми гладеше. Ютията беше до телефона и когато той иззвъня, хванах ютията вместо слушалката. - А другото ухо? - Обадих се на "Бърза помощ"... Жена към съпруга си: - Хайде да излезем да се позабавляваме тази вечер? - Добре, ако се прибереш преди мен, остави лампата в антрето включена... - Какво яде канибал - вегетарианец? - Зеленчукопроизводители! Една ламя имала 3 глави. В тях имало общо 4 зъба. Тя била висока 102 инча. В един ден с относителна влажност 4% единият зъб паднал под ъгъл 146 градуса спрямо перпендикулярната крива на венеца спусната от носа към коремната кухина на ламята. В следствие на това една от главите получила мезодермална дисгенеза на иридокорниалния ъгъл. Като се има предвид, че часът бил 2 следобяд и земното ускорение било с десет над нормата т.е. 19.8 можем да съдим че третата глава имала СРАХ - синдром на разширената анална халка. Втората глава била клепоуха, марсолива, фъфлеща и заекваща, но за сметка на това плюела докато говори, припадала докато мърмори, участвала в много отбори, никой не може да я пребори, обичала да кара мотори и имала малко отвори за което не може да се спори. Познайте: Колко зъба има във втората глава? (без ламята да си отваря устата) От писмо до редакция: " Благодарение на вашето списание успях да се справя с хлебарките. Сгъвам го на тръба и ги бия, бия, бия..."