Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Обвиняеми, вие сте обидили служебно лице! Определям глоба от 100 лв. Искате ли да кажете още нещо? - Бих искал, но при тези цени…
Подсъдими 3,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

Като живея трябва да се съобразявам с твойто мнение - сиреч "според теб"...Ами в момента имам пиш - разрешаваш ли ми да отида до "едното място"? Урок по химия. Учителката пита: - Петя, ти какъв цвят разтвор получи? - Оранжев - Браво! Отличен!А ти, Таня - какъв цвят получи? -Жълт! - Не е зле - на теб петица! А ти, Иванчо? Какъв цвят получи? - Черен! - Седни си! Двойка! Класът - залегнииииииииии...... Понеже много се говорело за чукчите, журналист отива в тяхно селище за интервю. Гледа един чукча седи пред къщата и започва да го разпитва: - Как минава един ваш ден? - Ами… Сутрин убива елен - хубаво месо! На обед убива мечка - хубава кожа! Вечер убива геолог… - Защо? - Хубава водка! Кирил и Методий - първите хора, сетили се да сменят кодовата таблица. Дотогава всички пишели на латиница. Две мутри тръгнали да пият кафе. Вървели си те по пътя и гледат заведение с надпис "Кафе". Съответно единият веднага съобразил, че вътре могат да изпият по едно и казал на приятеля си: - Ей, виж там сигурно има кафе. - Абе, няма бе! - Що бе, виж че пише "Кафе". Трябва да има. - Няма бе! - Виж че пише, бе човек. Дай да провeрим поне. - Бе като ти казвм, че няма - значи няма. Аз веднъж така гледам на едно място пише "Жени" - влизам вътре, а то кенеф.