Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един пияница, прибирайки се в къщи през нощта паднал в една яма и не могъл да излезе. Сутринта хора го видели да лежи в ямата и го попитали загрижени: - Как си бе човек, удари ли се, някъде боли ли те? А пияният отговаря: - Гра-а-а... Пак го питали: - Какво казваш, удари ли се, боли ли те нещо? - Гра-а-а... В този момент минава друг пияница с бутилка в ръка и спира край ямата: - Охо, колега, добре си се подредил, я удари една глътка. - и му подава шишето. Този в ямата удря една голяма глътка и започва: - Гра-адил Илия кили-ия...
Пиянски 1,840 прегледа
Следващ →

Още вицове