Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена се кара на мъжа си: - Пак си се напил като свиня! Въобще не мога да разбера как е възможно да се напиваш всеки ден?! Мъжът отговаря сърдито: - Аз на тебе колко пъти трябва да ти казвам... Не разсъждавай за неща, които не са ти ясни!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Вихри се семеен скандал: - По-добре да бях умряла! - крещи жената. Мъжът отвръща: - Аз, също! - Тогава аз не искам! - отсича тя.
Семейни
03.10.2017
3,262 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпрос: Кои са катастрофите на века? Хирошима 45 Чернобил 86 Windows 98
Психиатър в лудницата решава кръстословица: - "Родното място на Наполеон"... Обръща се към един от пациентите: - Ей, куку, къде си роден?
Мъж влиза в един бар и вижда красива девойка. Започва да я гледа изпитателно, а след това си поглежда часовника, пак гледа девойката, пак часовника. Девойката: - Чакате ли някого? - Не, просто си гледам супер часовника. - Какво му е толкова супер на този часовник? - Този часовник излъчва алфа вълни, които аз могат да улавям и да разбирам за неща, които са невидими или скрити за другите. - И какво разбирате в момента? - Ами разбирам, че в момента сте без бельо... - Егати часовника, нищо не струва, аз в момента съм си с бельо. - О, значи пак е избързал с един час...
При търсене на нефт американски геолози са се натъкнали на някаква арабска страна разположена над запасите от техния нефт...
Тате, тате, ние цигани ли сме? - Да, тате, цигани сме! - Ама тате, тате, ама истински цигани ли сме - дето крадат, не работят ...? - Да, тате, истински цигани! - Е добре де, тате, ама съвсем истински ли - от тия дето са мръсни, гнусни и бъркат по кофите? ...- Да, бе тате, от тия - съвсем истински цигани сме! - Е добре де тате, тогава защо не сме от REAL MADRID? - Ееееее, тате, чак такива цигани НЕ СМЕ