Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Някакъв човечец си карал трабанта и нещеш ли, блъснал се в едно BMW. Гледа вътре борци и си вика: - Лелее, ще се мре...я поне да си направя кефа. Слиза от колата с една манивела и почнал да млати по BMW-то. Счупил го цялото, качил се на трабанта и офейкал. Вътре в BMW-то седят борците и се гледат тъпо. По едно време единят казал: - Лелеее, представяш ли си ако ние го бяхме ударили тоя...
Борци 4,542 прегледа
Следващ →

Още вицове