Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Аз просто си седя пред пишещата машина и я проклинам известно време.П. Дж. Удхаус
Бисери 2,977 прегледа
Следващ →

Още вицове

Космическият спътник, изстрелян миналата седмица от Северна Корея, продължава успешно да функционира като подводница. Един програмист си вървял и видял една жаба. Тя му казала: - Целуни ме и ще стана принцеса! Обаче оня си я пъхнал в джоба. След малко жабата пак се обадила: - Ари ве ко ти стана, целуни ме и ще стана принцеса! А програмиста отвръща: - Ъ, принцеса, говоряща жаба по ме кефи! Две мутри се возят в лъскав Мерцедес и изведнъж, хоп, насреща им друга кола, която върви срещу тях. Мутрите завили рязко и се блъснали в едно дърво и смачкали калниците. Единият казал: - Абе браточка какви ги свършихме, какво ще правим сега? - Имам идея - отговорил другия. - Да надуем колата през ауспуха и така калниците ще се изправат. - Чудесна идея...да почваме. Надували те, надували обяче калниците не се изправяли! Изведнъж единият казал: - Абе Репа ти си кух като германски контейнер бе. Може ли да надуваме като луди, а ти да не си затворил прозорците? Късно през нощта, проливен дъжд. В такси се качват двама. Седят на задната седалка и си припомнят кой днес са ограбили и убили. Таксиметровият шофьор едва кара от страх. По едно време единия го потупва по рамото.. - Приятел, спри някъде, че да пусна една вода! - В това лошо време, пикай в колата! В автобуса се возят баба, наркоман и моряк. Бабата моли наркомана: - Момче, я ми продупчи билета. Наркоманът го подава на моряка: - Войниче, я продупчи билетчето. - Аз не съм войник, а моряк! - Леле, бабе, оплескали сме работата - връща й билетчето наркоманът. - Качили сме се на кораб!