Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Аз просто си седя пред пишещата машина и я проклинам известно време.П. Дж. Удхаус
Бисери 2,976 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима приятели загиват при катастрофа. Естествено попадат на интервю със Свети Петър. Той ги огледал, видял, че са тъжни и решил да ги поободри: - Ей, момчета, я си представете вашето погребение, лежите си в гроба, такива едни нагласени, тържествени, около вас цялото семейство, приятелите. Какво бихте искали да кажат те за вас? Първият: - Ами, добре би било, да кажат - "Той беше добър човек, прекрасен родител, добър доктор, спаси много хора и остави следа в медицината." Вторият: - Аз пък бих искал, да кажат - "Той беше великолепен учител, остави трайна следа в душите на подрастващото поколение. Добър мъж, баща и приятел..." Третият: - Аз пък бих искал всички в един глас да се развикат: "Гледaй, гледай, той мърда!!!" - Приятно ми е! Да ви се представя - сержант Петров от КАТ. Да започнем с въпрос за 20 лева. Защо карате без колан? Защо няма умен и карасив мъж едновременно? Защото тогава щеше да е жена. Иванчо влиза в стаята и заварва баща си да си слага презерватив. Сконфузен, баща му се прави че търси нещо под дивана. Иванчо: Тате, какво правиш? Бащата: Абе не’къв плъх се е заврел под дивана… Иванчо: И к’во, ше го е**ш ли? Ежедневно по вина на пияни шофьори или други нарушения катаджиите взимат рушвети. Те започват да се хранят хубаво и пълнеят. Доказано е, че катаджия, взимащ рушвети, за месец лесно може да качи 10 килограма. Шофьори, не карайте пили, спазвайте правилата! Само вие може да спасите поне един нещастен катаджия от напълняване!