Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци си говорят: - Ех, преди Дядо Мраз каква готина Снежанка си имаше, а пък сега Дядо Коледа нищо си няма! - А-А, има-има - МЕРИ КРИСТМАС!!!
Борци 4,369 прегледа
Следващ →

Още вицове

Евгения Раданова:Човек се учи докато е жив - за страх и ужас на околните. Знаете ли, че днес е световния ден на метеоролога...празнуват и всички тото играчи. По какво се различават феминистките от лезбийките? Феминистките искат жената да е винаги отгоре, а лезбийките искат същото, но и да има жена отдолу... ! Таксиметров шофьор качва секси мацка с къса пола и много дълги и хубави крака. Тя сяда на задната седалка , а шофьорът веднага започва да си наглася огледалото с цел да види нещо, от което да му се разтупка сърцето. Въртял наляво , надясно , нагоре , надолу , но нищо не можел да види. Най-накрая не се стърпял , обърнал се и я попитал: - Мацка, тия "жици" до къде стигат? - Е,как до къде , до котлона . -А, аз може ли да си опека чушката на котлона? -попитал той. -Не може, в момента варя доматен сос. -Е, колко жалко. -Но, за сметка на това газовият котлон също работи. Арнолд Шварцнегер се качва в претъпкан автобус в София и се вози. По едно време бабичката зад него го пита: - Извинете, ще слизате ли на следващата спирка? - Да – изръмжава Шварцнегер. - А тези пред вас? – пита отново бабичката. - И те, ама още не го знаят!