Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама борци си говорят: - Ех, преди Дядо Мраз каква готина Снежанка си имаше, а пък сега Дядо Коледа нищо си няма! - А-А, има-има - МЕРИ КРИСТМАС!!!
Борци 4,367 прегледа
Следващ →

Още вицове

Средата на деня,оживена градска улица.Полицай прави забележка на видимо пиян мъж: -Ти защо си седнал на тротоара и си чешеш мъдите посред бял ден, не виждаш ли колко хора те гледат? -Ааааа,ти к’во искаш ве старшинка, да седна на мъдите си и да чеша тротоара ли? Едно борче отива на стадиона, щот шефа нещо му бил определил среща там. Гледа някакви се състезават на пистата и пита: - Абе Бос, тия що бегат тука бе? - Щот има състезание бе, тъпак. Който стигне пръв, ще вземе наградата. - Е убооооо де, той кат ша земе наградата, другите що бегат бе? Една жена разбрала, че е бременна. Тя искала детето да е момиче, а мъжът й искал да е момче. Накрая се родил Азис!!! От любов се съвземаш 2 месеца, от истинска любов - 2 години, а голямата любов - тя преобръща живота ти завинаги... След мача журналист тича към полузащитника: - Защо вкарахте този нелеп автогол? - Как защо? За пари!