Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чатят си двама интернет маниаци: - Хайде довечера да ходим на бира! - Не мога, имам среща със Силвето. - Как, ти не я ли дропна? - Ааа…, реконектнах се!!
Програмисти 3,542 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вчера за първи път опитах секс по телефона. - Е, и как е? - Заработих петдесет лева! Три жени сравняват любовния си живот. Първата казва: - Мъжът ми е архитект. Когато се любим, сексът има сила, форма и функция. Чудесно е. Втората жена казва: - Мъжът ми е художник. Когато се любим, сексът има страст, чувство и въображение. Чудесно е. Третата жена казва: - Мъжът ми работи в Майкрософт. Когато се любим, той просто седи на ръба на леглото и ми обяснява колко страхотно ще е, когато стане. Блондинка се обажда по мобилния телефон на приятелка: - Ох, Миме, ужасна поледица е! Седем пъти падам, шест пъти ме вдигат разни мъже. - А защо само шест пъти? - Още не са успели. Чакам. При поредното отсяване за Рая пред Свети Петър, се явили няколко булки. Пита светията първата булка: -Ти изневерявала ли си на мъжа ти? -Не!-категорично отговорила тя. -Ето ти златният ключ за Рая. Пита светията втората булка: -Ти изневерявала ли си на мъжа ти? -Ами само един два пъти - отговорила колебливо втората булка. -Добре - казал Свети Петър - ето ти сребърният ключ от Рая, щом е само един-два пъти, ще ти опростим греховете. Заповядай в Рая! Пита Свети Петър третата булка същия въпрос. -Оххх Свети , не ги помня колко са , ама са много. Тогава Свети Петър извадил от джоба си един ръждив ключ, и казал на ушенце на булката: -Това е ключа от моята стая, аз ще дойда след малко. Едно джудже отива на дискотека. Застанало до бара, и тъй като той бил прекалено висок, джуджето започнало да подскача крещейки: - Една фанта, една фанта, една фанта.... Действието многократно се повторило, и най-накрая на джуджето му писнало и решило да мине от другата страна на бара. Там обаче го чакала изненада - друго джудже не спирало да подскача и вика: - Каква фанта? Каква фанта? Каква фанта?......