Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Джон се прибира вкъщи и пита жена си: - Тези от петия етаж да не би да са шотландци? - Защо мислиш така? - Защото са силно разтревожени, че детето им е глътнало един цент.
Габровски 6,280 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациент прекарал дванайсет години в лудница, но лекарите се надявали, че започва да реагира на лечението. Един ден решили да го подложат на изпитание, като го заведат на кино. Когато влезли, върху седалките имало табела с надпис Мокра боя". Докторите не обърнали внимание на предупреждението, но се зарадвали, когато пациентът поставил вестник на стола си, преди да седне. Според тях поведението му доказвало, че най-после се е завърнал в действителността, затова го попитали защо е поставил вестник на стола си. Той отговорил: - За да съм на по-високо и да виждам по-добре! - Какво е глупак? - Глупакът е човек, който се изразява така, че друг не може да го разбере. Разбра ли? - Не! При психиатъра: - Докторе, помогнете на мъжа ми! Внушил си е, че е вълкът от “Червената шапчица”! - Е, това не е толкова страшно! - Как да не е?! Бабите в квартала свършиха!… Между приятелки: - Новият ни съсед е много музикален човек. - Защо мислиш така? - Вчера, когато дъщeря ми свиреше на цигулка, той ни счупи прозореца, за да я чува по-добре! Катажиите взеха да стават много нагли мапоследък. Днес един ме спря с думите: - А защо сте без кола?