Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как се казва негър който кара самолет? - Ъъъъъъ - Пилот, разбира се. Расист такъв!
Разни 2,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама интернет маниаци си говорят: - Какво става, как си? - Уф, имам мускулна треска на пръстите... - Защо? . - Абе снощи се засякохме с едни приятели в един чат, до сутринта пяхме песни... Кондьо се заяжда с Азис: — Чух, че си издал книга. Кой ти я написа? — А на тебе пък кой ти я прочете? Много късно през нощта. На вратата се звъни. Разярена жена отваря, а в ръцете си държи точилка. От другата страна на вратата стои мъжът й - съвършено пиян. Той поглежда точилката, разтваря ръце в опит да прегърне жена си и мърмори: - Милата ми тя, ама нямаше нужда посреднощ да ми точиш баници... "Не ме карай да скъся дистанцията и да получиш аплодисменти зад врата!" Учителски На шосето е застанала стопаджийка. Минава камион с войничета. - Ще ме закарате ли до близкия град?- попитала ги тя. - Качвай се - отговорили й войничетата - но само ако ни дадеш да те прекараме всичките. - Добре - съгласила се тя - но едва когато си отворя очите тогава значи, че съм задоволена. Изреждали се един по един, но мадамата не си отваряла очите. Веднъж, втори път, но уви. Тогава на пътя видели едно магаре. Качили го войничетата, за да ги замести. Тогава стопаджийката леко си отворила очите и казала: - Останалите да напуснат, да остане само господина с велуреното яке.