Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
И от училищата викнаха:"Къде е млякото?"
Бисери 3,361 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Извинете, бихте ли ми казали... - Разбира се, ще ви кажа... - Но аз още не съм попитал! - А аз нищо не съм отговорил. Един ден Иванчо пръднал в час и учителката го изгонила. Както си седял пред стаята, минал директора и го попитал: - Какво правиш тука, бе Иванчо? - Ами господин директор, седя тук и се чудя къде е логиката .... - Защо бе Иванчо? - Ами господин директор, пръднах в час и госпожата ме изгони навън на чист въздух, а сега целия клас вътре ми го мирише. Кажете ми къде е логиката? Как да разберем какво ще стане детето ни? Ако когато го викаш, не идва - има данни за кардиолог. Ако идва, без да го викаш - ще стане адвокат! - Работим ли на бартер? - Да, но само с Монетния двор. Двама канибали стоят пред казана с чорбата. Мъжът взима чирпак, разбърква супата, опитва я и казва: - Пфу! Колко пъти съм ти казвал, когато готвиш турист, да му събуваш чорапите!