Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена се кара на мъжа си: - Казах ти да не ми пречиш! Заради тебе изпуснах готварската книга, тя се затвори и сега не знам какво съм сготвила за обяд...
Семейни 2,226 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Пешо, дължиш ми една стотачка. — Ок, пиши ми на сметката. — Добре, добавям и десет лева. — За какво десет лева? — За откриване на сметка. - Защо блондинката пуска трохички в тоалетната???? - Ами да храни тоалетното пате!!!! Германия, бензиностанция. На колонките има няколко бутона "за 10 евро" за 20 евро", "за 50 евро". Натискаш бутончето, бензинът почва да тече. В това време шофьорът отива да плати. Пристига кола с германец и българин. Българинът се интересува: - А какво ще стане, ако не платя бензина, а просто си замина? - Как така "просто да заминеш"? - отговаря германецът. - Да допуснем, че съм крадец. Крада бензин, разбираш ли? - Разбирам... Немецът се замислил. После се плясва по челото и казва: - Тук сигурно има видеокамери! Ако просто си заминеш без да платиш, ще съобщят номера на колата ти в полицията и ще те арестуват! - А ако номерът е изцапан и не се виждат цифрите? Немецът се опулва и съвсем учуден пита: - Как така "Номерът е изцапан"??! Иванчо всяка сутрин минавал по улицата край къщата на семейство геневи на път за училище и винаги се смеел. Семейство Геневи помислили, че се смее нещо на тях и го питали: -Абе, Иванчо, защо винаги се смееш като минаваш покрай нас? -Ми, разказвам си вицове. -Добре де, а защо вчера се смя повече и по-силно. -Разказвах си виц, който не бях чувал. Учи се от вчера, живей за днес, надявай се за утре!