Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
До магазина стои детска количка и от нея се носи: - И къде пак се шляе, ненаходила се, и това ми било майка и т.н. и т.н. Към количката се приближава възрастен мъж: - Я го виж ти! Още си толкова малък, сигурно още не можеш и да ходиш, а как само псуваш. Не е хубаво това. Момченцето млъква за секунда след което се обръща към господина: - А ти можеш ли да ходиш? - Мога. - Ами, заминавай оттука тогава! И къде още се мотка тая...
Деца 3,865 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тази вечер Диема излъчиха филма "Six and the City". На световния шампионат по сумо се събраха повече от 70 тона спортисти. Иванчо и Марийка били на воаяж из Африка, той на сафари, тя по магазини и музеи. Ама, нали си е шавливичка, изчукала се с едно негро. След като се върнали, нашата на третия месец усеща, че е бременна. Късно е за аборт, кво да прави? Почнала през ден да се оплаква на Иванчо: Всяка нощ сънувам страшен кошмар Иванчо,че раждам негър с две глави! Ужас! Доктори, психиатри, бременността върви нормално, той страшно притеснен за Марийка,тя всяка вечер сънува кошмарът! Идва ден за раждане, кара я нашият в родилното и чака в къщи. След няколко часа звъни телефона: -Съпругата Ви роди мъжко! -Браво, всичко нормално ли е? -Нормално е, само че има проблем! -Кво, да не роди негърче с две глави? -Не, нормално е детето.. -Оох, слава богу, няма проблем! Господа западноевропейци, бъдете грижовни за колите си...После и ние ще ги караме... Два крокодила си летели. По едно време срещнали трети крокодил. Питали го колко е часът. Той отговорил "Не пия бира, защото не гледам телевизия".