Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- На кого прилича бебето? - На татко си - през цялото време спи, а като се събуди, веднага налапва шишето.
Пиянски 1,800 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три жени стоят и си говорят за болката - млада, на средна възраст и стара. Младата казва: - Най-голямата болка е когато те отварят! Втората пък казва: - Ооо, не мила, най-голямата болка е когато раждаш! А пък старата : - Това ващо не е никаква болка. Най-голямата болка е когато клитора ти се заплете във веригата на колелото ! - Докторе никои не ми обръща внимане какво да правя? - Следващия! Преди цивилизацията да измисли ипотеката, тази функция е била изпълнявана от инквизицията. Млад арменец се жени. Първа брачна нощ, съпрузите са в спалнята, а пред вратата стои притесненият баща на младоженеца и чака да чуе как ще се справи синът му. По едно време отвътре се чува: - Татко-о-о-о! - Кажи сине? - Не влиза! - Как не влиза бе сине?! - Не влиза тате, какво да правя? - Ами, сине, топни го в един буркан с кисело мляко и пак пробвай. След малко притесненият баща се обажда: - Сине, какво стана, да не посрамим арменския род? - Тате... и в буркана не влиза. Защо жените не могат да минат без мъже? Да сте виждали вибратор да поправя телевизора.