Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Полицай на мотоциклет настига бай Славчо и го пита: - Славчо, не видя ли, че момичето, което пътуваше с теб изпадна от преди половин час? - Ох, слава богу! Аз вече почвах да си мисля, че съм оглушал.
Семейни 3,305 прегледа
Следващ →

Още вицове

Семейна разправия. - Ти, на който отдадох най-хубавите си години от живота! - Не говори така,- моли се мъжът, - страх ме е да си помисля, че ме чакат още по-лоши години! В сайт за запознанства. Генко: - Как може, толкова красива и да не си омъжена? - Аз съм създадена за щастие, не за брак... - Как не те е срам! Всяка вечер се връщаш пиян! - нарежда съпругата. - Ако бях трезвен, вярваш ли, че бих се върнал? - отвръща й троснато съпругът. Циганки вадят моркови на полето. Една от тях показва на друга какъв морков е извадила: - Вижте, ма! Тоз` кат` на моя Манго оная му работа! - Толкоз голям ли, ма! - възкликва другата. - Не, ма! Толкоз e мръсен... Мечо Пух си върви из гората и вижда Прасчо да яде мед от една хралупа на дърво. Попитал го: - Как е меда, Прасчо? - Малко странен мед правят тези пчели - отговорил Прасчо. Погледнал Мечо Пух в хралупата и рекъл: - Абе, прасе смотано! Това не са пчели, а мухи!!!