Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейство тръгнало на гроздобер. Детето попитало: - Мамо, откъде идва гроздето? Майка му отговорила: - Сине, веднъж с баба ти и дядо ти брахме сливи. След като ги обрахме извадихме костилките и ги засадихме. Родиха се мандарините. След това от семките на мандарините изразснаха портокали, от които домати, с които развихме много добър бизнес. И накрая от доматите се роди гроздето, сине.
Тъпизми 3,035 прегледа
Следващ →

Още вицове

Харесваш си сам публикациите във Фейсбук? А ръкопляскаш ли си след мастурбация? Борче си продало Мерцедеса и си купило джип. Прибира се в къщи обаче джипа висок и не влиза в гаража. Мислил, мислил борчагата и най-накрая хванал флекса и почнал да реже покрива на джипа. - Кво правиш бе Пешооо? - провикнал се от съседната къща друг борчага. - Ми не влиза у гаража бе. Че му режем покрива. - Еййййй мнооо си прос бе. Спадни му гумите и че влезе. - Ти си прос бе. Не виждаш ли, че отгоре не влиза, а не отдолу!!! Анджелина Джоли:Има нещо утешително в смъртта. Мисълта, че можеш да умреш утре, те кара да цениш живота си днес. 40-годишна жена е подложена на операция на сърцето. По време на операцията сърцето и спира и тя се явява пред Господ. Жената: - И какво? Това е е краят, така ли? А съм толкова млада! - Спокойно! Сега лекарите ще те спасят и ще живееш още 30 години.... - успокоява я Господ. В това време хирурзите използват електрошок и сърцето тръгва отново. Жената е спасена. Докато е в болницата, жената решава да промени живота си в оставащите 30 години. Прави си пластична операция на лицето, променя си формата на носа, слага си силиконови гърди, маха си всички тлъстини, боядисва си косата и т.н. След като я изписват от болницата, жената изскача на улицата предвкусвайки новия живот и в този момент я блъска кола. Този път нещата са окончателни и жената отново се явява пред Господ. - Нали каза, че ми остават още 30 години, бе? - хока го тя. - Ми, не те познах, ма....- отговаря Господ Две мутри влизат в един автосалон и единия пита продавача: - Мерцедеси има ли? - Има. - А 600 S класа? - Има. - Тогава ми дайте два - казва мутрата. - Защо два? - пита другата мутра. - Нали вчера ме черпи бира.