Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Разведох се, а детето го дадоха съвсем несправедливо на жена ми... - Защо пък да е несправедливо? - Ами, несправедливо е! Пускаш стотинки в автомата за кафе, а той ти пуска чаша кафе... - Е и? - Какво "и"? На кого е чашата - моя или на автомата?!?
Семейни 2,970 прегледа
Следващ →

Още вицове

И майката и таткото на Иванчо му казваха, че децата ги носи щъркела, и само ключалката не скриваше истината от любознателното дете. Административен главатар. НАБОРИ Едно 7 годишно момченце на което къщата на родителите му била до къщата на един български пенсионер който бил на 70 години и всеки ден когато отивало на училище (понеже било 1-ви клас)виждало дядото и го поздравявало всяка сутрин с : -Добро утро, Наборе! А дядото постоянно оставал втрещен на място без да обели и една дума . Един ден след няколко месеца дядото решил да попита . Сутринта изчакало момченцето да излезне от тях , и когато излязло то отново му казало : -Добро утро , Наборе! -Какъв съм ти Набор при положение че имаме разлика от 63 години а ти само повтаряш наборе, наборе.... -Ами как какъв ...., преди да ти кажа ще те попитам нещо , нали може? -Може разбира се -казал дядото -Ами става ли ти пишката? -Ами не ми става -отговорил смутен дядото -Ами и на мен не ми става за това така ти викам От мегафона на катаджийска кола: - Водача на трамвая, веднага отбийте вдясно и спрете! Иванчо хвърлил око на съученичката си Марийка и поканил целия клас на гости, за да я свали на купона. Поговорили двамата, решили да се усамотят и отишли в банята. Изведнъж майката на Иванчо влязла при тях и като ги видяла, се развикала: - Иванчо, недей, мами, бос на цимента!!!