Борец отива в Англия, наема си нов Ролс Ройс, а човека му обяснява... Значи - при нас всичко е обратно, движите се в лявата лента, воланът е десен, обратният завой е на дясно...
Тръгва оня из Лондон... След 2 часа се връща, а колата потрошена...
-Абе човек, какво си направил, тая кола струва 200 000 лири!
-Тъпак, ти ми каза, че всичко е обратно! От де да знам аз, че и вие минавате на зелено??? страна!
Служител говори на шефа си:
- Как ми се иска, да получавам толкова, колкото вие плащате като данъци!
Шефът отговаря:
- Какво съвпадение! И аз бих искал да плащам толкова данъци, колкото вие получавате като заплата!