Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Служител говори на шефа си: - Как ми се иска, да получавам толкова, колкото вие плащате като данъци! Шефът отговаря: - Какво съвпадение! И аз бих искал да плащам толкова данъци, колкото вие получавате като заплата!
Разни 1,862 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мили Дядо Коледа, моля те, направи така, че мама и татко пак да се обичат един друг. И нека да бъде малко по-разнообразно, че умирам от скука. - Ето тази кола искам да купя. - казала блондинката в автосалон. - Добре, госпожо, но ще ви помоля да изчакате 20 минути да и сменя свещите. - Ох, няма проблем, смятам да се прибирам по светло. Мерките срещу тютюнопушенето се оказаха прекалено драстични...даже приватизацията на "Булгартабак" не се осъществи. Мъж се връща от командировка. Омаян е от обстановката вкъщи, нови мебели, нова техника.. - Жено ма, как купи тия нови мебели, за три месеца докато отсъствах - положил ръка върху 36 инчовия .. - Исках да те изненадам, спечелих от тотото, и не ти казах - усмихнала се доволно тя. Нашият кимнал с глава и влязъл в банята да се измие. - Скъпи, би ли пуснал водата да се напълни ваната, че да полегна малко в горещата вода. Нашият изпълнил молбата, а след това седнал пред новия телевизор да се нарадва на големия екран. Жена му полугола отворила вратата на хола: - Защо само два пръста вода има във ваната, защо не я напълни? - Еееее сега защо, ами ако вземеш да намокриш фиша.... Ако не бяха критиките за: 1. борбата с корупцията по високите етажи на властта 2. по-нататъшната реформа в съдебната система 3. постигане на резултати от разследвания срещу организираната престъпност. 4. да се внедри добра система за контрол в земеделието 5. да се изгради необходимата база за събиране на битови отпадъци и обработване на субпродукти за предпазване от болести по животните. 6. финансовия контрол по използването на структурните фондове и кохезионния фонд на ЕС. и ако Румъния не беше ни изпреварила и аз щях да съм оптимист, като управляващите ни...