Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
14.02. Кръчмата "Сам дойдох". Масичките са окупирани от шумни компании от традиционалисти, празнуващи Трифон Зарезан. На съседната маса едно момче поръчва за пореден път със замах две кани вино. Приятелката му го дръпва за ръкава и проточва с глезен глас: - Пешооо (примерно), ама нали знаеш, че днес има и друг празник... - Ей, верно бе - плясва се по челото младежът и допълва поръчката: - Две кани вино и порция СЪРЧИЦА!
Разни 1,708 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прочетох Карнеги, реших, че следвашия ми ден ще започне с усмивки. Целия предиобед старателно се усмихвах на всички, максимално искрено. По обяд дойде при мен шефа и ми каза: - Още веднъж да дойдеш напушен - ще те уволня! - Жалко, че рожденият ден на ББ е неделя... - Защо? - Ами иначе мисля, че щяха да го обяват за празник и почивен ден... Габровец среща севлиевец: - Здрасти земляк! Забравил съм си портфейла. Ще ми дадеш ли 10 лева назаем? - Няма проблем, вземи! - отговаря севлиевецът. На следващия ден. - Дължа ти 10 лева, нали? - Да! - Пак съм си забравил портфейла. Ще ми дадеш ли назаем 40 лева и ще ти дължа общо 50? - Добре!На следващия ден. - Дължа ти 50 лева нали? - Да. - Пак си забравих портфейла. Дай ми 150 лева назаем и ще съм ти длъжник с 200. - Ох, добре!На следващия ден. - Дължа ти 200 лева нали? - Да, по даволите! - Дай ми още 300 и ще имам да ти давам общо 500! - Ох, добре де! Вземи.На следващия ден. - Дължа ти 500 лева нали? - Не! Две блондинки се срещат на спирката. Едната пита: - Кой автобус чакаш? - Двойката, а ти? - А пък аз двадесет и две. Двете в един глас: - Супер ще пътуваме заедно!!! Примрял от глад човечец се свлякъл под едно дърво в гората и с последни сили започнал да се моли на дядо господ: - Господи, пусни ми едно парченце месо, моля ти се бе господи. И хоп отгоре паднало парче месо. Учудил се човекът, но го изял и се замолил втори път. Отново Господ се смилил. Така три-четири пъти, докато не погледнал нагоре. Що да види? Един прокажен седнал на дървото и хвърлял части от тялото си - "Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича..."