Двама луди се катерат по едно дърво и по едно време единият започва да крещи изтерично:
- А-а-а-а, помощ, помощ, влезна ми нещо в окото’!!!
А другият му отговаря спокойно:
- Е и, аз к’во да направя???
- Еми виж к’во е че аз не мога!!!
Блондинка пристига в автосервиз с потрошена кола, вади един куп чаркове от багажника и казва:
- Вчера катастрофирах, събрах каквото беше изпаднало от колата на пътя и идвам да ми я оправите.
Монтьорът почва да преглежда частите:
- Това е здраво, ще го монтираме. Това е счупено, ще ви го сменим. А тоя капак от шахта, ще идете да си го върнете, откъдето сте го взели...