Две мутри гледали екшън. Точно преди решаващия момент, когато един от главните герои трябвало да скочи от петия етаж на сграда, за да се спаси от преследвачите, единият натиснал паузата и казал:
- Пешо, хайде да се хванем на бас. Аз казвам, че тоя няма да скочи!
- Ще скочи, бе Данчо, няма на къде. Ще видиш!!! - и се хванали на бас.
Героят скочил. Спечелилият си прибрал парите, но след малко казал:
- Виж кво, аз тоя филм съм го гледал, така че, вземи си парите.
- Брато, и аз съм го гледал ама си мислех, че втори път няма да се осмели.
Блондинка пристига в автосервиз с потрошена кола, вади един куп чаркове от багажника и казва:
- Вчера катастрофирах, събрах каквото беше изпаднало от колата на пътя и идвам да ми я оправите.
Монтьорът почва да преглежда частите:
- Това е здраво, ще го монтираме. Това е счупено, ще ви го сменим. А тоя капак от шахта, ще идете да си го върнете, откъдето сте го взели...