Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата.Сестрата минала и я попитала:
- Защо плачете?
- Защото не знам какво да кажа на съпруга си!
- За какво?
- Нали родих две деца?...
- Да и ...?
- И какво да му кажа за другото?!
- Нали са ваши?
- Да , но какво ше кажа за другото дете?
- А?
- Едното е от него , а другото?
- Хм....права сте!
Един пиян се прибирал късно през ноща.Пътят му минавал през гробищата.Имало прясно изкопан гроб,подготвен за следващият ден и пияният залитнал,паднал в гроба и там заспал.На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре.Пияният се обвил с ръце и измрънкал:
-Дядо попе,студено ми е!
А пияният поп му отговорил:
-Как няма да ти е студено ,като си се разровил целия.