Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един пиян се прибирал късно през ноща.Пътят му минавал през гробищата.Имало прясно изкопан гроб,подготвен за следващият ден и пияният залитнал,паднал в гроба и там заспал.На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре.Пияният се обвил с ръце и измрънкал: -Дядо попе,студено ми е! А пияният поп му отговорил: -Как няма да ти е студено ,като си се разровил целия.
Пиянски 2,397 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Жена ми е истинска секс-бомба! - Защо? - Само като и спомена за секс и избухва! Младеж и девойка се женят и заминават за няколко дни на село, при баба си, да правят любов "на теферич" . Пристигнали те, затворили се в една от стаите на бабината къща и 24 часа не излизат. На следващата сутрин бабата почукала и казала през вратата: - Булка, Петре, да ви приготвя нещо за закуска, че ще умрете от глад! Отвътре се дочул женски кикот и внукът отвърнал: - Благодаря бабо, ама не искаме. Ние се храним с плодовете на любовта. - Абе вие хубаво се храните с плодовете на любовта - рекла бабата - ама престанете да хвърляте тия прозрачни обелки през прозореца, че ми се изпозадавиха гъските! В сърцето на един мъж има място само за една истинска любов, докато в сърцето на жената тяхната бройка е неуловима. Трима мъже решили да идат на почивка някъде. И в процеса на обсъждане се появил и въпросът "Ами жените ли да водим, любовниците ли, там ли да си търсим?..." Решили да хвърлят ези-тура. "Ако падне ези - любовниците ще водим... падне ли тура - там ще търсим... а ако остане във въздуха - жените ще вземем!" Кметът на едно село в миналото имал особен навик.След всеки въпрос обичал да казва "там дека требе".И ето как посрещнал новата даскалица в кметството: -Добре дошла,как се казвате,там дека требе? -Откъде сте родом,там дека требе? -Госпожица ли сте,там дека требе?