Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Киркор играе карти в кафенето. Пристига Гарабет и му казва: - Ти се играеш тук карти, а един твой приятел чука жена ти. Киркор хвърля картите и тичешком излиза от кафенето. След 30 минути се връща, взима картите и продължава да играе. - Тоя Гарабет говори глупости! Тоя, дето е с жена ми, не ми е приятел.
Любими Герои 11,195 прегледа
Следващ →

Още вицове

Програмист в командировка се обажда на жена си по телефона: - Какво става с вас, как сте? Как са тия… кажи ги бе… децата? Отишла една млада жена при гинеколог и му се оплакала, че има болки някакви. - Я се разкрачи да погледна - казал доктора. - Ооооо булка, тебе сливиците те болят нещо! Между съпрузи: - Мръсница, ти си ми изневерявала! Днес разбрах, че първото ни дете не е от мен! - Глупости! Точно то е от теб. Вървят двама по улицата. Насреща им - манекенка. - Ех - казва единият - ако жена ми имаше такива крака... Продължават, по-нататък - фотомодел. - Ех - продължава мераклията, - ако жена ми имаше такъв бюст... След малко насреща им се задава жена му. - Скъпа - казва нашият човек - ето, питай Спас, ако щеш ми вярвай, през цялото време само за теб сме говорили! Група овчари в планината си пасат овцете. Един ден идва един журналист за да види как живеят , пита ги това-онова и накрая не издържа и задава основният въпрос: -Абе вие тука как издържате без жени , като ви се до е/бе какво правите? -Как какво , хващаш една овца и е/беш колкото искаш. -Ама то така може ли , не е ли кофти? -Що де е кофти бе , същото е както със жена , пробвай ако не вярваш! На дупил нашия човек една овца и е/бе ли е/бе. Да , ама по едно време гледа как всички се заливат от смях. Ядосал се той и им вика: -Що се смейте , бе , нали и вие така ги е/бете? -Така е , ама ти взема , че избра от всички най-грозната!