Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Кажете, вие според закона ли живеете? - Според поправките в закона.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Докторе, нещо за главата... - Благодаря, имам си! Следващият! - Докторе, нещо ми звъни в ушите. - Не отваряйте! Следващият! - Докторе, никой не ми обръща внимание. - Следващият!
Лекари
03.10.2017
4,034 прегледа
Следващ →
Още вицове
Професор изпитва студент и пита. - Според Вас колега, изпит взима ли се или се дава? - Взима се - отвърнал бързо студента. Отговорил на всички въпроси, но накрая професора му се изсмял. - Не можахте да си вземете изпита. Съжалявам. Двойка. На вратата като излизал успял да подшушне на следващия "кажи, че изпит се дава". Ситуацията се повторила с въпроса, но отговора бил, че изпит се дава. Отново верни отговори, но и на този студент изпитващия казал: "Няма да Ви дам изпита. Съжалявам. Двойка". Влязъл третия пореден в групата, като още от вратата извикал: - Професоре, ще си взема изпита, ако ми го дадете! Нали?
Просяче на улицата: - Моите братче и сестриче няма какво да ядат и затова съм тук..Дайте, моля, за презервативи за моите родители!
Eдно момченце плаче на улицата. Приближава се човек и го пита:"Защо плачеш, малкия?" - "Загубих се..." - отговаря му то. "Искаш ли да те заведа при майка ти?" - пита го човекът. - "Не искам!" - "Защо не искаш? - пита го чичкото. - "Защото ме бие!" - отговаря детенцето. - "Тогава да те заведа при баща ти?" - "И при него не искам. И той ме бие!" - "Е къде тогава да те заведа?" учудил се човекът. - "Заведи ме във ФК Левски - те не бият!" казало момченцето.
Мъжът кaзвa - мъжът прави. Женaта кaзвa - мъжът прави. Женaта прави - е, тук какво да кaжеш?...
Електронните мозъци са по-умни от човешките: не работят без захранване!