Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кучето на един полицай и кучето на един борец попаднали в капан, докато ловували. Полицейското куче жертвало заклещения в капана крак, като го отхапало и се освободило. На другия ден се върнало да търси приятеля си и го видяло целия в кръв. - Какво става, защо си още тук? - Абе, брато три крака отхапах и не мога да се освободя.
Любими Герои 3,349 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Всяко момиче мечтае за лошо момче, което ще бъде добро само за нея. - Всяко момиче мечтая за добро момиче, което ще бъде лошо само за него. Заледено езеро. Самотен рибар лови риба. До него кучето му тъжно гледа белите преспи. Изведнъж ледът над езерето се разчупва. Бялата мъгла, която се е издигнала изведнъж се отдръпва и върху езерцето спокойно си преживя една крава. Гледал рибаря кравата. Гледала кравата рибаря. Изведнъж кравата попитала: - Цигара имаш ли? Рибаря: - Ами имам. Дал и рибаря една цигари. Погледали се пак известно време и кравата: - А огънче имаш ли? - Ами имам. Дал и рибаря и огънче. Кравата си изпушила цигарата, погледали се пак, след което поклатила глава, казала "Тя моята не е лесна, ама и твоята също" и се потопила обратно сред заледеното езеро. Рибаря смаяно гледал замръзналата вода. След това още по-смаяно погледнал кучето си, което отсякло: - Кво ме гледаш? И аз са изкьорах! Учителката: - Деца, кой от вас може да ни даде пример за удивително съвпадение? Марийка вдига ръка: - Аз! Сватбата на татко и на мама е била в един и същи ден! - Какво работи баща ти? - Всъщност не знам, понякога мисля, че е месар, понякога, че е счетоводител. - Как така? - Ами случва се вечер да го видя да точи един нож, а сутрин да брои пари. Извънземните решили да видят до къде е стигнал човешния разук и интелект и отвлекли Японец, Американец и Бай Ганьо. Затворили всеки с отделна бяла сфера, дали им храна, вода и по две титаниеви гюлета и ги оставили. След половин ден минали да видят дали са направили нещо. Минали покрай Японеца - храната хапнати 1-2 хапки, пил 1-2 глътки вода, седи дъвче, разтяга, мачка гюлетата. Извънземните си казали "ясно тоя тука мисли и майстори нещо сигурно ще бяга - добре". Минали покрай американеца - храната изядена, пиенето изпита, той лежи в средата на сферата подпрял глава на едното гюле а другото се търкаля свободно. Казали си "Абе тука си е**** мамата". Отишли при Бай Ганьо и гледат пиенето изпито, яденето изядено и гюлетата ги няма. Почудили е бая и след като не могли да измислят какво е станало с гюлетата решили да го питат. - Абе ясно изпил си пиенето и си изял яденето, ама гюлетата къде са? - Абе не знам едното се счупи, другото го изгубих... тука някъде трябва да е!