Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пияници си говорят: - Снощи се скарахме със жената! - И защо? - Ами как защо! Ние вкъщи ракия нямаме, тя хляб купила!
Пиянски 1,929 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Баримор, какво прави този каторжник с факлата в блатото? - Олимпиада, сър. Щирлиц се промъква посред нощ в кабинета на Мюлер. Протяга ръце към касата със секретните документи и в този момент чува приближаващите стъпки на Мюлер! Щирлиц затваря очи и се престорва на заспал… На сутринта го викат при Мюлер. "Щирлиц, снощи ви видях в кабинета си", казва му Мюлер. "Тревожа се за вас, вие очевидно страдате от сомнамбулизъм!" "Спасен съм", мисли си Щирлиц, но изведнъж му хрумва едно ужасно подозрение. Мюлер го заварваше по този начин в кабинета си вече за 10 път… Ами ако наистина беше сомнамбул?! Слави се връща на 9 юли. Знаете ли какво си говорят шефовете на Нова Телевизия? "Пази, боже, сляпо да прогледа!" Иванчо пита дядо си: - Дядо, на лошото с лошо ли трябва да се отвръща или с добро? Дядото отвърнал: - С добро, Иванчо. - Ами добре, тогава, дай ми пари да си купя сладолед, защото ти счупих очилата... Двама наркомани лежат надрусани в полето и над тях прелитат военни хеликоптери.... единия вика: -Я виж, хеликоптери! а другия: -Хеликоптерите, това са душите на загиналите танкове.