Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Зъболекарят, извикан на телефона в съседния кабинет, се връща и пита асистента си: - Има ли още пациенти? - Да, още един. В кабинета ви. - Но защо тогава не подготвяте инструментите? - Защото той се е заключил от вътрешната страна.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
При спор е полезно да минеш от страната на опонента - и ОТТАМ ДА УДАРИШ!
Бисери
03.10.2017
3,235 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си Кумчо Вълчо по горската пътека и среща Зайо Байо. Заека носи един цветен телевизор. - Къв е тоя телевизор бе Зайо? - пита Вълка. - Абе дълга история... - Кажи де! - казва Вълка. - Ми, разхождах се аз сутринта из гората и срещнах Лисицата. И Лисицата вика: "Зайо, айде да те водя вкъщи да пием чай". Отидохме у Лисицата, тя се съблече, легна на леглото и ми вика: "Зайо, вземи ми най-скъпото!". Аз се огледах и взех цветния телевизор. Вълка като чул, викнал: - Абе Зайо, ти не си никакъв мъж! Заека се обидил и му казал: - Е ти като си такъв голем мъж ходи вземи холната гарнитура.
- Предстои Ви изключително голяма операция. Трябва да Ви се изрежат множество органи! - Но след нея, нали все пак ще съм жив? - Да, ще живеете. Но не Ви го препоръчвам...
Корупцията е толкова голяма и мощна, че създаде политическа партия "Ред, Законност и Справедливост" специално за нейните си нужди....
Иванчо счупил прозорец в училище и директорът решил да го накаже. Дал му кофичка с боя и четка и казал: - До обяд да си боядисал всички прозорци на първия етаж. По обяд Иванчо влиза в дирекцията. - Шефе остана малко боя да взема ли да боядисам и рамките?
В болницата на Иванчо( от "Сблъсък") изведнъж му премалява. Лекарят се обръща към стоящите наблизо санитари: - Хайде, двама от вас да го крепят, а третият да му налее в устата малко коняк! - Не! - протестира Иванчо. - Единият да ме придържа, а двамата да ми наливат коняк!