Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
При спор е полезно да минеш от страната на опонента - и ОТТАМ ДА УДАРИШ!
Бисери 3,235 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си Кумчо Вълчо по горската пътека и среща Зайо Байо. Заека носи един цветен телевизор. - Къв е тоя телевизор бе Зайо? - пита Вълка. - Абе дълга история... - Кажи де! - казва Вълка. - Ми, разхождах се аз сутринта из гората и срещнах Лисицата. И Лисицата вика: "Зайо, айде да те водя вкъщи да пием чай". Отидохме у Лисицата, тя се съблече, легна на леглото и ми вика: "Зайо, вземи ми най-скъпото!". Аз се огледах и взех цветния телевизор. Вълка като чул, викнал: - Абе Зайо, ти не си никакъв мъж! Заека се обидил и му казал: - Е ти като си такъв голем мъж ходи вземи холната гарнитура. - Предстои Ви изключително голяма операция. Трябва да Ви се изрежат множество органи! - Но след нея, нали все пак ще съм жив? - Да, ще живеете. Но не Ви го препоръчвам... Корупцията е толкова голяма и мощна, че създаде политическа партия "Ред, Законност и Справедливост" специално за нейните си нужди.... Иванчо счупил прозорец в училище и директорът решил да го накаже. Дал му кофичка с боя и четка и казал: - До обяд да си боядисал всички прозорци на първия етаж. По обяд Иванчо влиза в дирекцията. - Шефе остана малко боя да взема ли да боядисам и рамките? В болницата на Иванчо( от "Сблъсък") изведнъж му премалява. Лекарят се обръща към стоящите наблизо санитари: - Хайде, двама от вас да го крепят, а третият да му налее в устата малко коняк! - Не! - протестира Иванчо. - Единият да ме придържа, а двамата да ми наливат коняк!