Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Дъще, донеси ми пет чинии от кухнята. — За какво са ти, мамо? — Трябва да поговоря с баща ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни. Но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.
Разни
03.10.2017
2,498 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Тези, които ме познават, знаят, че депозира ли ми се оставка, няма случай да не я подпиша" - така премиерът Бойко Борисов коментира днес решението си да приеме подаденото вчера заявление на шефа на ДАНС... Миналата седмица се разбра, че при игра на футбол си е ударил главата и са му направили 4 шева , а главата на скенер( не за метал;-) погледнаха ли?
Мъж паднал от Алфеловата кула, когато се разбил в земята, той бил абсолютно плешив. След час два паднала и косата му. Това се случило защото той употребявал шампоан забавящ косопада.
-Каква е приликата между блондинка и костeнурка. -И двете по гръб са безпомощни.
Ако Чък Норис беше държава, единствения продукт, който щеше да изнася е Болка.
Мъж с торбичка, в която има нещо влиза в бар, сяда на стола, удря гневно с торбичката по плота и поръчва едно голямо уиски. Изпива го... Пак удря с торбичката по плота и поръчва още едно уиски. Това се повтаря няколко пъти. Барманът го пита: - Господине, на вас нещо лошо ли ви се е случило? Мъжът: - Представяш ли си, бе? Десет години играя тото с едни и същи числа и вчера ударих шестица. 20 милиона лева, бе, братче, а тая патка - жена ми, да вземе да забрави да ми пусне фиша!!!! Барманът: - Аз щях да и отрежа главата на мойта, ако направи такова нещо! Мъжът: - А ти какво мислиш, че има в торбичката...