Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На луната за първи път кацат Руска и Американска капсула. От руската капсула излизат двама космонавти и започват да боядисват луната червена. От американската капсула се обаждат в NASA и питат: - Руснаците боядисват луната червена. Какво да правим? - Не се притеснявайте - се чува отговор по радиото. След осем часа: - Руснаците боядисаха половината луна червена. Какво да правим? - Стоите си в капсулата - отговарят от Земята. След още пет часа: - Руснаците боядисаха 90% от луната червена. Кажете най - накрая какво да правим? - Не се притеснявайте, а останате в капсулата. След още два часа: - Руснаците боядисаха 99% от луната в червено. Не можем да стоим така и да не направим нищо. От Земята се чува: - Отидете в трюма. Там има десет бидона бяла боя. Напишете върху червеното Coca-Cola.
Професионални 3,595 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всички сме ангели само с едно крило и можем да летим единствено като се прегърнем един друг. - Скъпа, да излезем на романтична разходка? - Толкова ли не можа да си купиш бира на връшане от работа?! - Докторе, нещо не е наред с мен??? Мисля си, че България е нормална държава! - Спокойно, Вие сте обикновен идиот. - Благодаря докторе!! А аз си помислих, че съм патриот... Колеги подарили за рождения ден на борец детски пъзел от 24 части. Една вечер след шест месеца, бореца дошъл щастлив на работа. - Защо си така весел? - попитали го приятелите - да не си намерил заровеното от дядо ти злато? - Още не съм намерил златото, - отговорил той - но най-после успях да подредя пъзела, който ми подарихте за рожденния ден и съм много горд. - Ааа онзи ли! Че какво толкова има за гордеене? - На кутията пишеше от три до шест години! ВЪРВИ, ПИРАТЕ ВЪЗРОДЕНИ Creative Commons (cc) 2006 RaynerApe Върви, пирате малолетен, към тъмния пандиз върви С торент, от Арена теглен бъдещето си провали! Върви към съдебната зала, с името си медиите оглави, От аванта несъмнено воден - и НСБОП ще те посети! Напред! Пиратството е дрога, което по хардове се лей! Напред! Продажбите западат там, гдето трафика бесней! Анонимен беше ти довчера! О, недей прави се на тарикат, че наред с другите пирати, не ще видиш компютъра си пак! А как софийският ПейФорФри, насърчаваше делата ни... О, тракер незабравим, О, пресвещенни торенти! България най-сетне чиста за пред Европейския Отчет - след месец обаче пак ще има на Славейков дискове безчет...