Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не те е срам! Да ме прекъсваш по средата на буквата!
Бисери 3,697 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива Аишето при доктора и се жалва: -Докторе, казваш какво да правя вече защото и аз незнам. Мойто Асан седем парчета вече направи и спиране няма, не сдаржам вече! Доктора я съжалил жената и и казал: - В го изпрати Асан при мен! Отива Асан пр доктора и той започва: - Абе Асане, ти какво смяташ да я правиш тази жена бе човек? Ще я сасипеч с тези деца! Спри се малко! Асан: - Ааааа, как да спра бе докторе като на него ства хубаво? Доктора: - Слушай сега Асане! Отиваш в аптеката и си купуваш едни гумени работи презервативи им викат! Слагаш го преди да напънеш Айшето и няма да има проблем! Асан го погледнал учудено: - Анаааа, докторе ти полудя ли бе? Все едно да ближа мед през буркана. Няма да стане! -Добре , добре -казал доктора -Ще ти кажа един друг начин! Караш както си знаеш и когато ти стане най хубаво дарпаш навън! Асан ококорил очи и рекъл: - Ееееееееее, абе докторе ти хептен плудя бе! На мен тогава ми идва да влеза с цървулите вътре , ти викаш да дърпам навън! ! ! :) - Синко, донеси ми три чинии от кухнята! - За какво са ти, мамо? - Искам нещо да си поговоря с баща ти... Като бях малък - чурках,като пораснах - пикаех,сега като се пенсионирах - пак чуркам. Диалог в лондонското метро: - Младежо...хей, младежо, забравихте си раницата! - АЛЛАХ АКБАР! - Пък аз реших да променя живота си! - И какво направи? - Изтрих папката Favorites!