Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж се обяснява на жена си: - За теб бих отишъл и на края на света, но само ако обещаеш да стоиш тук!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не те е срам! Да ме прекъсваш по средата на буквата!
Бисери
03.10.2017
3,697 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива Аишето при доктора и се жалва: -Докторе, казваш какво да правя вече защото и аз незнам. Мойто Асан седем парчета вече направи и спиране няма, не сдаржам вече! Доктора я съжалил жената и и казал: - В го изпрати Асан при мен! Отива Асан пр доктора и той започва: - Абе Асане, ти какво смяташ да я правиш тази жена бе човек? Ще я сасипеч с тези деца! Спри се малко! Асан: - Ааааа, как да спра бе докторе като на него ства хубаво? Доктора: - Слушай сега Асане! Отиваш в аптеката и си купуваш едни гумени работи презервативи им викат! Слагаш го преди да напънеш Айшето и няма да има проблем! Асан го погледнал учудено: - Анаааа, докторе ти полудя ли бе? Все едно да ближа мед през буркана. Няма да стане! -Добре , добре -казал доктора -Ще ти кажа един друг начин! Караш както си знаеш и когато ти стане най хубаво дарпаш навън! Асан ококорил очи и рекъл: - Ееееееееее, абе докторе ти хептен плудя бе! На мен тогава ми идва да влеза с цървулите вътре , ти викаш да дърпам навън! ! ! :)
- Синко, донеси ми три чинии от кухнята! - За какво са ти, мамо? - Искам нещо да си поговоря с баща ти...
Като бях малък - чурках,като пораснах - пикаех,сега като се пенсионирах - пак чуркам.
Диалог в лондонското метро: - Младежо...хей, младежо, забравихте си раницата! - АЛЛАХ АКБАР!
- Пък аз реших да променя живота си! - И какво направи? - Изтрих папката Favorites!