Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Как се псува човек? Обикновено с някоя дума от три букви. А компютър? С три клавиша... (Ctrl, Alt, Del)
Програмисти 3,045 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дете стои пред майка си, а тя му обяснява спокойно: "Не, ти не беше даунлоуднат, а роден..." Попитали радио Ереван: - Какво трябва да направи зетят, при положение, че тигър нападне тъща му? - Зетят да не се намесва! Тигърът да се оправя сам - той я е нападнал, той да си бере грижата! Девойка влиза в казино и иска да заложи голяма сума на едно число. - 22. - Госпожице, това не е разумно. - 22. Пада се 22. - Всичко отново на 22. - Госпожице, ще загубите всичко! - 22. Отново се пада 22. - Всичко пак на 22. - Госпожице, това е направо самоубийство! - 22. И отново топчето спира на 22! Крупието е шашнато: - Госпожице, откъде разбрахте? - Всичко е много просто: Аз пристигнах днес със самолет Боинг 777, номерът на билета ми беше 777, возих се до хотела с такси с номер 777, в хотела ми дадоха стая 777, когато се разхождах по улицата видях вашето казино със светещи три седмици. Тогава разбрах, че е настъпил моят час, събрах трите седмици и се получи 22. Пътували в тайгата с шейна БРЕЖНЕВ, ТАЧЪР, РЕЙГЪН и ТОДОР ЖИВКОВ. По едно време след шейната се паявила глутница гладни вълци. Рейгън, след като видял, че глутницата наближава все повече изправил се и рекъл: - Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочил. Не минало много време и глутницата пак ги настигнала. Тачър се изправила и казала: - Вие продължете, а аз ще ги забавя - и скочила. Останали Брежнев и Живков. Тошо се замислил, кой ще скочи от тях двамата когато пак ги настигне глутницата. Ето, че глутницата ги настига и Тошо като подчинен на Брежнев решил да скочи. Но в този момент Брежнев се изправя, изважда изподкожуха един автомат и избива глутницата. Тошо с недоумение попитал: - Защо не го използва по-рано докато бяха още живи Тачър и Рейгън? - Че това за четирима стига ли? - казал Бражнев изваждайки шише водка от джоба си. -Защо слагат рога на жените? -За да не са беззащитни животни.