Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига.
Те спрели и решили да проверят.
Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копчетата от арматурното табло. Тогава тя попитала другата:
- Работят ли мигачите?
А другата отговорила:
-Работят, опа не работят, а, пак работят, пак не работят!!!
В холивудско училище учителят взима от ученик "Плейбой" и казва:
- Искам утре да видя твоите родители!
- Защо да чакате утре? Ето, на 28 и 29 страница са...