Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
О, Windows! Три дена храбро инсталирах Трих, слагах, регистрирах. Не тръгваш и не тръгваш сам, показваш само син екран. Първо ми съсипваш FAT, преминавам през Format, но не стига таз беля, нов дял трябва да ти заделя. Хоп, пак не се получи работата се закучи, драйвер някакъв незнаен, искаш в цикъл най-безкраен. С Wizardа отново споря, но не мога да го сборя. Нямам Plug And Play модем, разбери го бе кретен. Изнервям се, та чак треперя, CDто искам да намеря, та да тръгнеш най подир, а не под DOS да пиша Dir. Уж тръгна, пуснах Service Pack, О, не - ще инсталирам пак. Най-после посред нощ, използвах софтуера лош. На сутринта от шлаката изрових, процесор спечен и пророних: Да бе мирно си седяло, не би от Setup умряло.
Програмисти 3,720 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разярен клиент влиза в магазин за компютри: - Миналата седмица си купих от вас компютър, а вчера той умря… - Гаранция дадохме ли Ви? - Да, доживотна. - Е, щом е умрял, значи гаранцията е изтекла… Връща се нашенец от Англия и на митницата го спира митничар с въпроса: - Имате ли нещо за деклариране? - Ами 500 000$. - От къде толкова пари бе човек? - Ами виж сега, играехме покер една вечер и аз имах фул и залагам 100$. Играча отсреща вика - плащам и вдигам със 100. И така няколко пъти докато го питам - какво имаш и той ми казва каре. Аз викам дай да видя а той ми каза "а, ние тук всички сме джентълмени и си вярваме". И от тогава като ми тръгна една карта... Говорят си учител по математика и гаеография в американски колеж. Учителя по математика: - Не разбирам, откъде са тези слухове, че децата на българските емигранти са много добре подготвени. Един, например, обикновените английски цифри нарича арабски! Прадстави си!! А отделно разправя, че имало и римски!! Учителя по география: -Ха-ха! Той да не е дебил! Все едно в Рим едни цифри, а в Барселона вече са други?!! Човек си копае на нивата. Към него тича съседът и крещи: - Жена ти умряяяя...преди пет минути умря... Оня продължава да копае. Съседът се приближава. - Чу ли? - Да! - Ми утре е погребението, няма ли да идеш? - Първо работата, после удоволствието. На другият ден, след като свършил работата, мъжът отива на гробищата. Намира гробът на жена си, сяда пред него и започва да говори: - Защо ме оставиии, защо ме напуснаааа, искам да се върнеш..... Изведнъж някаква къртица започнала да надига пръстта от гроба. Оня както си нареждал, скочил и почнал да затиска с крак надигнатото и да вика: - Стига ма, ти от майтап на разбираш ли, ма... Какво е любовта? Студента: Любов - това е болест, която се лекува с лежане в леглото. Доктора: Каква болест, ако никой не иска да се лекува? Любовта е изкуство! Актриса: Какво изкуство, ако няма зрители. По-скоро е наука. Професора: Каква наука, ако и последния студент може, а аз не мога! Това са дивотии! Работника: Любовта иска големи физически усилия - значи е работа. Инжинера: