Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някакъв качил стопаджийка до морето. Когато стигат, момичето излиза и оставя на седалката десет лева. - Ама вие ме обиждате - виква шофьорът. - Защо? Колко смятате, че трябваше да оставя? - Поне двайсет... - Е, не искам да ви обиждам два пъти...
Разни 2,266 прегледа
Следващ →

Още вицове

На аерогарата една англичанка. Митничаря прави проверка на багажа и намира 7 броя жартиери. - Охооо - съставям ви акт, това си е чиста контрабанда. - Ама моля ви се, сър, това са ми за всеки ден - понеделник, вторник, сряда… до неделя. Той казва: - Да бе колко, съм тъп - и я пуска да премине. На другия ден случката се повтаря със една италианка. Тя обаче имала 5 жартиера. Митничаря казва: - Ако вашите жартиери бяха седем бих разбрал, за всеки ден по един, но сега нищо не разбирам. Няма логика, значи са контрабанда. Съставям ви акт. - Но сър, моля ви. Понеделник до петък жартиери, събота и неделя… сам разбирате… Той си казал "да бе много сам тъп, права е италианката" - и я пуснал. На следващия ден преминава рускиня със 12 жартиера. - Ох-о-о-о-о, 12 броя, и сега какво ще правим госпожо. Да бяха седем бих разбрал, да са пет пак, но сега не разбирам. - А, уважаеми сър, това са ми жартиерите за януари, февруари, март… В офицерският клуб тече активно посрещане на Нова година. Още до полунощ хусарите са се отнесли, поручик Ржевски спи с лице в салатиерата с яйцата, и единствено полковникът все още се държи на крака. Часовникът бие дванадесет. Събрал сили, полковникът тържествено произнася: - Господа! Дългоочакваната Нова година настъпи, най-накрая! Ржевски, разбуден от гръмкия бас на полковника, тежко повдига глава и възкликва: - Най-накрая? Колко жестоко... Банална спекулация успешно проведе своя ребрандинг и започна да се нарича бизнес. - Владимир Владимирович, защо изнасяме нефт, а не бензин? Докога ще сме суровинен придатък за запада? - Следващия Ви въпрос сигурно ще е защо изнасяме и цветни метали, а не направо Жигули? Цигарите "Джонсън Бейби" - димът въобще не щипе очичките.