Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събрали се французин, германец, американец и наш бай Ганчо. Всеки започнал да се хвали с мъжкото си достойнство. Французинът: - Моят пенис е 18 сантиметра. Германецът: - Моят е 20 см. - и добавил - Нашите оръдия винаги са били мощни! Американецът: - Аз пък съм 22 см пенис! Кой сега е номер едно!!!??? Дошъл ред и на нашенеца. Другите, от нетърпеливост, взели да го натискат да казва по-бързо, че да стане ясно кой е победил... - 14 - измрънкал Ганьо. - Хи-хи-хи - злобно взели да се смеят останалите.. - Не "хи", а "фи"... - добавил българинът.
Разни 2,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Щирлиц седеше в немската щаб-квартира и пишеше тайно писмо до Русия. Точка, тире… Точка, тире… Другите клавиши на машината не работеха… Ако някой се опита да те засенчи, остави го да слънчаса! Мъж върви с елха в ръката и залита. Среща го една жена и започва да го кори: - Какъв човек сте?! Да не сте със семейството си на Бъдни вечер! - Аз искам, но не мога да изляза от тази гора... Полицай спира младо газе за превишена скорост. Младежът излиза от колата и започва да вика на полицая: - Какво си въобразяваш ти бе! Знаеш ли кой е баща ми?! - Не, не зная. Но като те гледам и майка ти често си е задавала същия въпрос... Катаджия носи дневната заработка на своя началник. Началника: - Малко днес си донесъл. Какво се е случило? - Когато бях малък мечтаех да стана тираджия, но нашите искаха да стана милиционер. И все се срамувах да поканя някоя съученичка на кино. Сега много обичам да ходя за риба, но жената все ме води с нея по магазините. Не разбирам къде ходя и защо... Шефа: - Тези глупости що ми ги плещиш? - Извинете, господин майор. Просто преди един час спрях един психолог!