Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
С появата на малко дете вкъщи процеса на почистване напомня играта тетрис, в която сложността се увеличава всеки месец.
Бисери 3,413 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веднага се усещаше разликата във възрастта на младоженеца и булката. На младоженеца детските снимки - всичките са черно-бели. А на булката...цифрови... Двама катаджии забелязват автомобил,който се движи с висока скорост.Единият от тях излиза на средата на пътя и маха с палката.Автомобилът набива спирачки,блъска го и след 100 м. спира. Вторият катаджия се приближава,чука по стъклото и пита: -Как сте с документите? -Ами така, както със спирачките…-отговаря шофьорът. В имиграционна служба в Щатите: - Name? - Abu Dalah Sarafi. - Sex? - Four times a week. - No, no, no... male or female? - Male, female... sometimes camels... Една 80-годишна баба се почувствала зле и решила да отиде на гинеколог. Влиза тя и доктора я пита: — А вие за какво сте тука? — Ами докторе, на преглед. — Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той, ама к’во да й каже (та тя е на 80 години, 211230, 211230, 0, 0, false, 0, 1, now()::timestamp(0), now()::timestamp(0) ), и решава да я избъзика. — Ами бабо, бременна си. — А бе чадо, как ще съм бременна та виж на колко години съм. — Това е бабо – бременна си. Излиза дъртата и недоверчиво си дрънка „Ше отида азе при друг доктор“. Тъй ама първия доктор звъни на колегата и му казва каква е работата та и той да я избъзика. Влиза бабата, а доктора я пита: — А на вас какво ви има? — Ами докторе, на преглед. — Еми хубаво, лягай тука. Преглежда я той и й казва: — Ами бабо, бременна си. Бабата става, облича се, и на излизане измърморила: — Ей, майка му стара, на днешно време и на средния си пръст да нямаш вяра. На един човек му бил много голям (60см) и решил да отиде на една врачка.Тя му казала да намери Блатото на жабите. Там да намери Великата жаба. Да я пита, дали ще се ожени за него.Всеки път когато му откаже ще му се смалява с 10см. Речено-сторено.Питал я първи път. - Жабо, ще се ожениш ли за мене? - Не Оп, смалил му се с 10см.Мисли- 50см, пак е много. - Жабо, хайде ожени се за мене бе! - Няма! Хайде пак с 10см. Мисли пак. - Абе 40см, много бе. Жабо, хайде де, ожени се за мене! - Не бе! Опаля станал 30см. - Абе и 30 е много. Жабо, аде де ,ожени се за мене! - Бе, ти не разбрали, НЕ НЕ и НЕ!