Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент пресякъл улица на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: - Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… Дожаляло му на полицая и го пуснал. След една година друг студент пресича на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: - Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… - А-а-а! - казал полицаят. - няма да ме излъжеш! Студентите завършиха миналата година…
Полицаи 4,496 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всеки път преди нова година жената ми заявява категорично: - На Нова година няма да пиеш! НЯМА! А аз в отговор се усмихвам и си мисля:"Почти 15 години живеем заедно, а колко оптимизъм има в нея още!" Бог всъщност е един, просто има много пиратски инсталации... В Шанхай гид води двама туристи в пушалня за опиум и ги уговаря да опитат. Двамата дръпват по няколко пъти и първият казва: - Егаси, това няма никакъв ефект! - Абсолютно не действа! - добавя вторият. Дръпват пак няколко пъти и първият обявява: - Решено! Днес купувам контролния пакет акции на Microsoft! - Ще ме прощаваш, Гошо, обаче въобще нямам намерение да го продавам! - отговаря вторият... Разговор между състезател по американски футбол и треньора му. - Колко е часът? - Сега ли? Един човек си седял в обществената тоалетна. По едно време се оказало, че няма хартия. Човекът разбърникал джобовете си, нищо не намерил, което може да се използва. Принудил се да отиде до другата кабинка да поиска хартия и казал на този, който бил в нея: - Извинете за безпокойството, при вас има ли хартия? - Не! - Добре, ами някакъв вестник, хартия, нешо нямате ли, което да ми свърши работа? Каквото и да е! - Не, нямам! - Добре де, не може да нямате нещо за писане поне! - А, за писане... Има!... Ето ви една химикалка!