Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос: Как може евреин да избяга от "Освиенцием"? Отговор: По комина, по комина и дим да го няма.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Адвокати
Председателят на съда упреква един адвокат, че защитава несправедлива кауза. Адвокатът се оправдава: - Господин председателю, толкова справедливи каузи загубих, че не мога вече да ги различавам едните от другите!
Адвокати
03.10.2017
4,165 прегледа
Следващ →
Още вицове
В действителност глава на семейството е жeната. А ако мъжът си мисли, че той е главния, жената е и умна.
- Защо разрешавате на госпожата да пуши? - Това е единственият начин да мълчи!
Жената на един алкохолик искала да откаже мъжа си от алкохола.Отишла при един поп и го попитала,а той и казал: -Изтегли пари от банката и купи много алкохол.Изсипи го във ваната,сложи една умряла котка вътре и го остави във ваната половин-един час.И посли всичко ще е наред. Жената направила така и след като оставила мъжа си там излязла на вън.Минал половин-1 час па си рекла: -Е,нека остане още половин час във ваната. Когато станало време жената се качила и влязла в банята.Що да види ваната празна,а мъжа хванал котката и вика: -Хайде мацо,пусни още 300грама!
- Какъв е най-честия говорен дефект при блондинката? - Никога не може да каже "Не"!
шефа на митниците: - Вие отговаряте за контрабандата! министъра на вътрешните работи: - Не, вие отговаряте! ... - Добре де, ще питаме Бойко! ББ: - Аз отговарям....