Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Три прилепа си висяли надолу с главата. По едно време единият се изправил. Другите коментират: - Ей, тоя май припадна!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Извинете, пиете ли? - Това въпрос ли е, или предложение? - Въпрос. - Не пия. - А ако е предложение? - Тогава ще пийна една голяма водка.
Пиянски
03.10.2017
1,771 прегледа
Следващ →
Още вицове
В гората е въведено военно положение. Всички минават пред донаборна комисия(шеф е лисицата). Заекът се чуди как да изклинчи. Започват да го преглеждат - всичко му е наред. - Зайо виждаш ли? - Неее! - Какво ти е? - Ами не виждам! Лисицата помолила членовете на комисията да напуснат залата и се съблякла гола: - Сега виждаш ли - Ннне. Приближила се до него, открехнала му гащите и се охилила. - Виждаш, виждаааааш! Заекът се измъкнал с наведена глава. Отвън чака ред Вълкът: - Зайо, кво питат? - Мани, мани. Ако не ми беше станал - нямаше да ходя войник. - Бреее, ми кво да правя сега? - Отрежи си го! Вълкът си го реже, стиска се с 2 ръце от долу и влиза при Лисицата, която е още гола: - Оооо Вълчо, здрасти. Ако ми теглиш сега една пишка - няма да ходиш войник !
Мъж сяда в кафене и казва на сервитьорката: - Една минерална вода, моля. - В чаша ли? - Ами… В какво друго? В чиния ли?
Един българин попитал свой приятел турчин: -Аркадаш, защо вие мъжете турци си бръснете главите? -Защото от предание знаем, че пътят за рая минава през непроходима гора. И, за да не ни се заплитат косите в гората и по-лесно да стигнем до рая, ние ги бръснем. Българинът се замислил, доволно потрил ръце и се засмял. -Отсега нататък аз не само че няма вече да се подстригвам, но няма и да се бръсна! -Но нима ти не искаш да отидеш в рая? - с почуда го попитал турчинът. -Искам, но за мене раят ще бъде в гората. -Как така? -Така. Та в този рай, за който ти ми говориш, няма да има ханъми. Те с техните дълги коси ще бъдат в гората!
Мутра влиза в магазин за електро-домакински уреди. - Една ютия. - Каква да е? По-мощна, по-слаба, с тефлоновоо покритие, с пара или без? - С каквато боли повече.
Реклама в днешните вестници: "Всичко за вчерашния мач - четете в утрешния ни брой!"