Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Извинете, пиете ли? - Това въпрос ли е, или предложение? - Въпрос. - Не пия. - А ако е предложение? - Тогава ще пийна една голяма водка.
Пиянски 1,771 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората е въведено военно положение. Всички минават пред донаборна комисия(шеф е лисицата). Заекът се чуди как да изклинчи. Започват да го преглеждат - всичко му е наред. - Зайо виждаш ли? - Неее! - Какво ти е? - Ами не виждам! Лисицата помолила членовете на комисията да напуснат залата и се съблякла гола: - Сега виждаш ли - Ннне. Приближила се до него, открехнала му гащите и се охилила. - Виждаш, виждаааааш! Заекът се измъкнал с наведена глава. Отвън чака ред Вълкът: - Зайо, кво питат? - Мани, мани. Ако не ми беше станал - нямаше да ходя войник. - Бреее, ми кво да правя сега? - Отрежи си го! Вълкът си го реже, стиска се с 2 ръце от долу и влиза при Лисицата, която е още гола: - Оооо Вълчо, здрасти. Ако ми теглиш сега една пишка - няма да ходиш войник ! Мъж сяда в кафене и казва на сервитьорката: - Една минерална вода, моля. - В чаша ли? - Ами… В какво друго? В чиния ли? Един българин попитал свой приятел турчин: -Аркадаш, защо вие мъжете турци си бръснете главите? -Защото от предание знаем, че пътят за рая минава през непроходима гора. И, за да не ни се заплитат косите в гората и по-лесно да стигнем до рая, ние ги бръснем. Българинът се замислил, доволно потрил ръце и се засмял. -Отсега нататък аз не само че няма вече да се подстригвам, но няма и да се бръсна! -Но нима ти не искаш да отидеш в рая? - с почуда го попитал турчинът. -Искам, но за мене раят ще бъде в гората. -Как така? -Така. Та в този рай, за който ти ми говориш, няма да има ханъми. Те с техните дълги коси ще бъдат в гората! Мутра влиза в магазин за електро-домакински уреди. - Една ютия. - Каква да е? По-мощна, по-слаба, с тефлоновоо покритие, с пара или без? - С каквато боли повече. Реклама в днешните вестници: "Всичко за вчерашния мач - четете в утрешния ни брой!"