Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо отива при дотора: - Докторе, искам да живея 100 години! - Пушиш ли? - Не! - Пиеш ли? - Не! - По жени ходиш ли? - Не! - И за какво по дяволите ти е да живееш 100 години?!?
Разни 1,203 прегледа
Следващ →

Още вицове

В автобус в градския транспорт: - Моля, направете място, вече 2 спирки стоя на един крак. - И к"во от това, аз съм стъпил на два, ама не са мойте… Много отегчен мъж влиза в книжарница, обръща се към продавачката: -Извинете бихте ли ми препорачали нещо развлекателно за четене! -Разбира се ето ви КАМА СУТРА. А тои умолително: -Моля ви нека да е за вазрастни запазили детското в себе си! А тя тутакси отговаря: -Ама разбира се господине, заповядаите КАМА СУТРА за оцветяване! Иванчо се връща от училище и разказва на баща си, че в часа по химия е направил химически опит, от който е последвал взрив. - И учителят ти писа двойка, нали? - Не успя... Мъж се прибира в къщи и заварва съпругата си да се гледа замечтана в огледалото. - Какво толкова се гледаш? - попитал мъжът. - Днес ходих на преглед и лекарят ми каза че гърдите ми са като на 20 годишно момиче - отговорила жената. - А нещо за 50 годишния ти задник каза ли? - Не, скъпи, за теб изобщо не е ставало дума... На последния конгрес по българистика,за избягване на многословието,видни литератори са предложили поради сходство на думите ДЕБИЛ и ДЕБЕЛ,думата ДЕБЕЛ да се изкара от употреба,а от сега нататък и за двете понятия да се употребява само думата ДЕБИЛ.