Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Малко момченце се разхождало с майка си в парка и гледа как две кучета се гонят и си играят. - Мамо, какво правят тези кучета? - попитало. - Едното гони другото да му каже нещо на ухото - отвърнала майка му. След два дни момчето се прибрало от училище в къщи и още от вратата викнало: - Мамо, мамо, днес пак видях онези двете кучета! Едното гонеше другото да му каже нещо на ухото, гони го, гони го и като не можа да го стигне, извади едно червено моливче и го написа на дупето му...
Разни 2,011 прегледа
Следващ →

Още вицове

Той просто й предложи кафе, а видя в очите й секс, гражданското, две деца, ипотека, три внука и чаша вода. Стоят три стюардеси на пътя към летището. Чакат автобуса. От отворения прозорец на преминаващ автомобил шофьорът ги пита: - Момичета, да не би вече и униформи да ви раздават?! Единственият начин да разбереш една жена е да се влюбиш в нея, но тогава вече не е нужно да я разбираш "Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия? Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!" - Вчера хванах жената с любовник. Директно зададох въпроса: "Или аз, или той?" - И? - Ами това в! Сега вече той изхвърля боклука.