Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мобилният на един човек звъни. -Да! -Тате,аз съм Пешко.Котката се е изакала на средата на стаята. -Слушай какво,Пеше.В момента съм на работа и не искам да ме занимаваш с глупости.Вече си голям и можеш да изчистиш,когато котката направи някоя мръсотия... След известно време телефонът отново звъни. -Да! -Тате... -Пак ли ще ме занимаваш с простотии,бе? -Не,бе,тате...Само исках да ти кажа,че дойде някакъв мъж и се затвори с мама в спалнята.Аз надникнах през ключалката и го видях да си смъква панталона...Исках само да ти кажа,че ако се изака,аз няма да го чистя...
Семейни 3,309 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един приятел казва на друг: - По дяволите, забравил съм си портфейла, ще ми дадеш ли назаем 10 лева? - Ето, заповядай. На следващия ден. - Нали ти дължа десет лева? - Да. - Пак съм си забравил парите. Дай ми четиредесет и ще имам да ти давам точно 50. - Добре. - Нали имам да ти давам 50? - Да. - Пак съм си забравил портфейла. Дай ми още 50 и ще имам да ти връщам 100. - Е, добре. На следващия ден. - Нали ти дължа 100? - НЕ! Събрали се французин, германец, американец и наш бай Ганчо. Всеки започнал да се хвали с мъжкото си достойнство. Французинът: - Моят пенис е 18 сантиметра. Германецът: - Моят е 20 см. - и добавил - Нашите оръдия винаги са били мощни! Американецът: - Аз пък съм 22 см пенис! Кой сега е номер едно!!!??? Дошъл ред и на нашенеца. Другите, от нетърпеливост, взели да го натискат да казва по-бързо, че да стане ясно кой е победил... - 14 - измрънкал Ганьо. - Хи-хи-хи - злобно взели да се смеят останалите.. - Не "хи", а "фи"... - добавил българинът. Иванчо получил забележка в училище за лошо поведение. Майка му го поучава: - Дръж се прилично! Взимай пример от баща си! - Но той е в затвора!!! - Да, но го пускат за добро поведение... Една мравка излиза от гората с гъсеница на гърба.Среща я друга мражка и я пита: - Абе,какво е това на гърба ти? - А,космодиск. Събужда се едно селско семейство сутринта. Майката гледа - кравата става, протяга се. - Какво, кравичке, бик ли искаш? Събужда се и котката - протяга се. Майката пак: - Какво, Мацо - котарак ли искаш? Събужда се дъщерята, протяга се. Майката: - Какво, дъще, не се ли наспа? - Аха, на кравата - бик, на котката - котарак, а аз - не съм се била наспала!