Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мобилният на един човек звъни. -Да! -Тате,аз съм Пешко.Котката се е изакала на средата на стаята. -Слушай какво,Пеше.В момента съм на работа и не искам да ме занимаваш с глупости.Вече си голям и можеш да изчистиш,когато котката направи някоя мръсотия... След известно време телефонът отново звъни. -Да! -Тате... -Пак ли ще ме занимаваш с простотии,бе? -Не,бе,тате...Само исках да ти кажа,че дойде някакъв мъж и се затвори с мама в спалнята.Аз надникнах през ключалката и го видях да си смъква панталона...Исках само да ти кажа,че ако се изака,аз няма да го чистя...
Семейни 3,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се коте и крава. Кравата казва: — О, колко си малко, коте, пък вече имаш мустачки! Котката: — Млъквай! Я се виж колко си голяма, пък още нямаш сутиен! Един пиян се прибирал късно през ноща.Пътят му минавал през гробищата.Имало прясно изкопан гроб,подготвен за следващият ден и пияният залитнал,паднал в гроба и там заспал.На следващата сутрин се събудил и гледа един пиян поп го гледа умно отгоре.Пияният се обвил с ръце и измрънкал: -Дядо попе,студено ми е! А пияният поп му отговорил: -Как няма да ти е студено ,като си се разровил целия. - Не мога да разбера защо хората говорят толкова лошо за тъщите си и все гледат да им правят някакви кални номера... Аз пък моята много си я уважавам, редовно й нося цветя, боядисвам оградката, лъскам й надгробната плоча... Ако помогнете на няков в беда, той непременно ще си спомни за вас, когато отново попадне в беда. Срещат се двама понаквасени на улицата и провеждат следния диалог: - Иззвинете, мо-оже ли да мина между в-вас двамата? - Мо-оже, ама един по е-един!