Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
2018 година. Семейството на Иванчо купило робот-възпитател с вграден детектор на лъжата. Прибира се Иванчо от училище. - Къде беше? - пита бащата. - Останах в училище да си напиша домашните. Роботът му удря един зад врата. - Аха! - доволен казва бащата. - А сега кажи истината! - Ми...ходихме у Петьо да гледаме порно.... - Виждаш ли, - казва бащата и му удря още един зад врата. - На родителите винаги трябва да се казва истината! Аз, например, никога не съм лъгал моите родители! Роботът отива при баща и му удря два такива юмрука в корема, че бащата едва се крепи на краката си. Майката се показва, заливайки се от смях, и отбелязва: - Бъди по-мил с него, в края на краищата това е твоя син! Роботът мълчаливо и нанася един в челюстта.
Семейни 3,174 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкият Иванчо и баща му гледат реклами по телевизията. След рекламите Иванчо пита: - Тате, от къде се вземат бактериите в тоалетната чиния, които "Доместос" унищожава така ефикасно? - От "Активия"-та, дето майка ти я нагъва вече втора седмица, за да не й се подува коремът. Американецът, французинът и бай Ганьо седели на една маса и се надлъгвали. Американецът казал: - Аз в Америка каква голяма подводница си имам! Ако я напълниш с вода, може да плаваш с друга подводница вътре в нея. Французинът казал: - Аз пък в моя хангар във Франция, като светна лампата, около нея започват да кръжат 5,6 боинга. И бай Ганьо казал: - В България пък има един циганин, от село Долно Абланово, дето си навива х*я 5 пъти около кръста и като опъне останалата част, на нея кацат 5 фенера. Другите двама се усъмнили: - Ееее, бай Ганьо, ти пък... ние че лъжем, лъжем, ама ти хептен. Американецът: - Да, аз поизлъгах малко, подводницата ми е мъничка, с дистанционно. Французинът: - Да, и аз излъгах, имам 1 малко хангарче, дето и лампа няма даже. Бай Ганьо: - И аз излъгах, момчета, не беше от Долно Абланово - от Горно беше. - Ще дойдеш ли с нас да пием на Нова година? - Не, вкъщи ще съм... освен ако не се скарам с жената. - Постарай се, все пак е Нова година!!! - Пак искам в Париж. - Бил ли си там вече? - Не, и вчера исках... Касиерката в киното недоумява: - Вие вече трети път си купувате билет! - Какво да правя – там на вратата стои някакъв идиот и ми ги къса!