Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Една блондинка и една червенокоса седят и гледат новините в 8:00 вечерта. По новините дават някакъв самоубиец, който скача от 17-ия етаж на сграда и блондинката разправя на другата: - Айде на бас, че няма да скочи. - Айде на бас, че ще скочи - казва червенокосата. Хващат се на бас и след малко той скача. Червенокосата казва: - Виж какво, аз те излъгах. Аз знаех, че ще скочи, защото гледах новините в 6:00, така че ти печелиш баса. Блондинката: - Ох, абе и аз ги гледах ама не мислех, че тоя пак ще скочи.....
Блондинки 3,220 прегледа
Следващ →

Още вицове