Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Къде са се срещнали днес част от бившите министри от кабинета на Костов? - В Столичната следствена служба.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
И Бог каза: - Нека бъде светлина! Но светлина така и не се появи, защото вече бяха спряли и трети и четвърти блок на АЕЦ...
Бисери
03.10.2017
3,396 прегледа
Следващ →
Още вицове
В края на годината счетоводител на една обикновена фирма с най-обикновени служители се хвърлил от 13-тия етаж и станал на пихтия. Но служителите от офиса го събрали и съживили. Все пак от него зависела 13-тата заплата, премиите за четвъртото тримесечие, премията за цялата година, а и самата заплата за месеца.
Лектор: - Не мога да вярвам в съществуването на нещо, което не съм видял със собствените си очи! Глас от залата: - А мозъка си със своите очи виждал ли си го?
Като разгледате снимките в профила ми виждате че съм рибар. Искам да ви разкажа за последния си подвиг. Бях на язовир "Искър" и хванах един много, ама много голям шаран.Т олкова голям че като го извадих на брега нивото на язовира спадна с половин метър. После като го снимах само снимката му тежеше пет кила. Супер съм, а?
О, уикенд! Моля те, не свършвай толкова бързо!
Една циганка родила братче и сестриче. Братчето се казвало Мозък,а сестричето-Гледай си работата. Разхождали се и на момченцето му се припикало и отишло в храстите.На пътя се задал полицай и попитал момиченцето. - Как се казваш? Момиченцето отговорило: - Гледай си работата. - Кажи си името бе дете! - Гледай си работата! - Абе ти имаш ли мозък? - Да. Ей там е в храстите и пикае.