Немец е в България. След някой ден започнал, като се запознава с българи да им оглежда ръцете. Попитали го защо прави така, а той:
- Като ви гледам какви пътища сте си направили, си мисля, че нещо трябва да не ви е наред с ръцете.
- Какво правиш в работата си?
- Работя.
- На работа всички работят. Какво точно правиш?
- Спя!
- ???
- Аз съм охрана.
Млад мъж влиза в кабинета на сексоложка.
-Извинете, докторе, но имам проблеми с размерите на пениса си...
-Успокойте се, седнете и давайте поред.
-Ами, той е като бебе...
-О, няма проблеми. Разполагаме с най-съвременни медикаменти.
Съблечете се, моля...
Тук пациентът изважда на бял свят мъжкото си достойнство, а лекарката припада...
-Докторе, докторе! Събудете се, де! Аз нали ви каза, че е като бебе - 3.5 кг, 55 см!