Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза борец в аптеката и пита: - Имате ли мляко? - Ама Вие какво? Това е аптека - мляко не продаваме. Борецът свирепо размахал брадва и потрошил всичко в аптеката. Цял ден почиствали и подреждали. На другия ден същия мъж пристига: - Имате ли мляко? - Господине, мляко в аптеките не се продава. Реакцията е същата - всичко е разбито и потрошено. Аптекарката решила да се застрахова и купила мляко. На сутринта същия мъж влиза. Веднага му казват: - Има, има мляко. - Хм! Днес мляко има във всички аптеки. Дай ми един хляб.
Борци 4,137 прегледа
Следващ →

Още вицове

Психиатър пита луд: - Абе, ти защо хвърли тази граната в тоалетната? - За да видя дали е свободно!!! - отговаря лудият. Пешо решил да се хвърля с парашут. Отишъл в базата и там започнали да му дават инструкции: — Значи, като се издигне самолета на 3000м височина – скачаш. После броиш до 10 и натискаш бутончето за отваряне на парашута. Ако не се отвори, броиш до 7 и натискаш резервния бутон. Когато се приземиш, долу ще те чака една джипка, която ще те върне обратно в базата. Качил се Пешо, дошло време да скача. Скочил той, броил до 10, натиснал бутона – парашута не се отворил. Броил пак до 7, натиснал резервния бутон – парашута пак не се отворил. Тогава си казал на глас: — Е сега, ако и джипката не дойде, ебати организацията! Преди години, заради масовите безредици в следствие от расизма и постоянното разделяне на БЕЛИ и ЧЕРНИ в Америка, правителството решило вече да да има само един вид - всички да са ЗЕЛЕНИ !! Един ден в автобус от градския транспорт, става лека авария. Шофьорът отбива встрани от пътя, става от шофьорското си място и се провиква: - Айде сега по-тъмно зелените да слязат да бутат. Мечти - това е когато мислиш, че ще бъде по-добре, отколкото ще бъде. Носталгия - това е когато мислиш, че е било по-добре, отколкото е било. Реалност - това е когато е такова, каквото е. А щастие - това е когато не мислиш, какво е било, какво е, и какво ще бъде. - Защитавам колегите си, посланици в чужбина, които са от ДС . Ние сме много доволни от това, което те донесоха в родината от демократичните неща, важни за западните държави. - Какво по-точно? Секретни документи ? - Не. Долари и евро.