Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза борец в аптеката и пита: - Имате ли мляко? - Ама Вие какво? Това е аптека - мляко не продаваме. Борецът свирепо размахал брадва и потрошил всичко в аптеката. Цял ден почиствали и подреждали. На другия ден същия мъж пристига: - Имате ли мляко? - Господине, мляко в аптеките не се продава. Реакцията е същата - всичко е разбито и потрошено. Аптекарката решила да се застрахова и купила мляко. На сутринта същия мъж влиза. Веднага му казват: - Има, има мляко. - Хм! Днес мляко има във всички аптеки. Дай ми един хляб.
Борци 4,138 прегледа
Следващ →

Още вицове