Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Катаджия спира кола... - Добър вечер г-не, с-на Колев от.. Ама вие да не сте пиян ??? Шофьорът едва мълви: - Не гоо..син старш`на.. нееесъм пиян.. - Как да не сте пиян, целият смърдите на джибри.. - Няма тако`а неш`о, гоо..син стааарш`на. - Абе защо ме лъжеш, бе, човек, толкова си пиян, че не можеш да говориш.. - Не ви лъжа, не съм пиян, г-н старшина. - Как не те беше срам да се качиш в колата, бре човек.., ще сгазиш някой.. - Епа не мо`ем да ходим г-н старшина....
Пиянски 2,331 прегледа
Следващ →

Още вицове