Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена разказва на приятелката си: — Представяш ли си, спя сама в стаята и изведнъж чувам някакъв шум. Запалих лампата и гледам в стаята върви непознат, сигурно крадец, но симпатичен. Ей, – викам му аз – До два часа да сте се изпарили оттук.
Разни 1,802 прегледа
Следващ →

Още вицове

Известен компютърджия отива на гости на друг не по-малко известен: - А, да те попитам, имаш ли Сиди Ром? С недоумение: - Мисля, че в бара имам още една бутилка! - Интересно. Аз те поканих да изпием по едно за мое здраве, а ти смучеш вече трета бутилка. - Извини ме обаче ти така ужасно изглеждаш. Старият ловец чичо Гошо от съседния блок нежно нарича жена си леля Пенка "двуцевчице моя самозареждаща се"... В посолство за издаване на виза: — Наркотици употребявате ли? — Аз спазвам закона!! — Значи ще запишем – в зависимост от страната на пребиваване. Организирано било състезание: който изпие 30 водки, ще спечели 100 хиляди долара. Дошъл французинът, пил що пил, стигнал 10 водки и паднал под масата. Американецът успял да изпие 15 водки и паднал под масата. Дошъл ред на русанка. Той изпил 25 водки и също паднал под масата. Седвал да пие Бай Ганьо. Пил, пил, изпил 29 водки и станал да си върви. Пресрещанали го журналлистите и го попитали: - Бай Ганьо, как може да ви се опре само една водка и заради нея да изгубите такава голяма награда? Бай Ганьо отговорил: - Абе не е проблемът в едната водка. Мога да изпия още толкова, но ние, българите, си имаме граница: Пием до тогава, докато се насерем, после ставаме и си тръгваме!