Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Скучаещ пациент, без никакви сериозни оплаквания, решил да се прегледа на връх Великден. Дежурният интернист го преслушал максимално подробно, като в хода на прегледа ставал все по-сериозен и по-сериозен. Накрая го пратил с талон до дежурният хирург. Хирургът го изследвал внимателно, ставайки също все по-сериозен и по-сериозен. Писал на талона му и го пратил обратно при интерниста. Пациентът уплашен решил да разчете талона . Там интернистът бил написал: "Христос воскресе, колега", а хирургът отговарял: "Воистина воскресе, колега."
Лекари 3,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

3 студенти при Св. Петър - от УНСС, от СУ и от ТУ. Пита тоя от УНСС: - От кой университет си? - УНСС. - Ти си бил в рая, сега отиваш в ада. Пита тоя от СУ: - От кой университет си? - От СУ. - Ти си бил в ада, отиваш в рая. Пита нашия колега: - От кой университет си? - От ТУ. Свети Петър пребледнява, започва да заеква, пада на колене пред нашия човек: - Вие св. Инженер, отивате в ада, за да видите какво е рай! - Разкажете подробно как се случи всичко. - С удоволствие, господин съдия. Седяхме си спокойно на бара и изведнъж Егон ме ръгна с една вилица. Аз, на шега, му плиснах в лицето халба бира, той ме тресна с бутилка по главата, а аз го цапардосах с един стол... И изведнъж - такъв скандал! Не пожелавай жената на ближния... освен ако тя не те пожелае. Мъж отива при комшията си с две кофи за вода и го пита: - Може ли да си налея вода от твоя кладенец? Докато съседът му отговори той напълнил кофите и изтичал в двора си. След малко пак се връща. - Дай вода! Налял си и избягал. И така няколко пъти. Най-накрая комшията му го попитал: - Абе ти нали си имаш кладенец! Защо вземаш вода от моя? - Имам си, ама тъщата падна в него и водата й стига само до брадичката та доливам. Заекът тича из гората. Стига до една полянка, а там вълка се налива - водки, ракии, джин, мастика... всичко на куп! - Куме, зарежи тая работа! Тръгвай с мен да бягаме за здраве! Станал вълка и тръгнал да тича и той. Стигнали друга полянка. Там лисицата опънала на един дънер 10 линийки и шмърка. Заекът: - Тръгвай с нас, Лисо! Остави тия неща! Вредни са! Послушала го лисицата, тръгнала да бяга с тях. Бягали, бягали, по едно време видели глигана - седнал под едно дърво и си търси здрава вена. Заекът: - Глиганчо, няма кяр в тая работа, брат. Тръгвай с нас да тичаме за здраве! Станал глигана и затичал подир тях. В това време, в небето си летели волно две лястовици. Едната питала другата: - Какво става там долу? - Какво, заекът пак се е напушил и се ебава с животните...